Trwa ładowanie...

Agnieszka Kaczorowska odeszła z "Tańca z gwiazdami". Znamy powód

Kaczorowska oficjalnie zakończyła współpracę z tanecznym show Polsatu. "Już przed ostatnią edycją "TzG" intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie" - tłumaczyła.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Kaczorowska odeszła z "Tańca z gwiazdami". Znamy powódŹródło: East News, fot: East News
d13ze54

Agnieszka Kaczorowska od kilku edycji związana była z programem "Taniec z gwiazdami" w roli instruktorki. Show od lat przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów. Wszyscy z wypiekami na polikach obserwują taneczna pląsy gwiazd i trzymają kciuki za ich sukces.

W mediach ku zaskoczeniu wszystkich pojawiły się doniesienia o tym, że Kaczorowska nie weźmie udziału w najnowszej edycji. Tancerka szybko potwierdziła te rewelacje. "Już przed ostatnią edycją "TzG" intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu" - tłumaczyła na Instagramie.

d13ze54

Podała też powód, dla którego postanowiła wziąć udział w ostatniej edycji show. "Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu - dla promocji swojej szkoły. Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia. Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości" - nie szczędziła gorzkich słów.

Ponadto magazyn "Flesz" nieoficjalnie dowiedział się, że Agnieszka Kaczorowska otrzymała inną intratną propozycję. Tyle że w roli jurorki w nowym programie "Dance, dance, dance".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d13ze54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ze54