Trwa ładowanie...
Agnieszka Kaczorowska o "Tańcu z gwiazdami": "Jest obustronna chęć, bym dalej była w programie"
Newseria

Agnieszka Kaczorowska o "Tańcu z gwiazdami": "Jest obustronna chęć, bym dalej była w programie"

Agnieszka Kaczorowska nie wyklucza powrotu do programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że uwielbia taneczne show Polsatu i czuje się w nim jak w rodzinie. Nie wie jednak, czy zdoła pogodzić intensywne treningi z pracą przy musicalu "Karol", którego premiera odbędzie się 25 lutego.

Share
d2xojd7

Agnieszka Kaczorowska brała udział w czterech edycjach programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami", od września 2014 do wiosny 2016 roku. Odeszła, aby skoncentrować się na uczestnictwie w turniejach tanecznych. Obecnie nie wyklucza jednak powrotu do ekipy tanecznego show telewizji Polsat. Nie jest jednak pewna, czy nastąpi to już w 7. jego edycji. 25 lutego odbędzie się bowiem premiera musicalu "Karol", w którym aktorka występuje. Producenci spektaklu planują wystawiać go w całej Polsce, co może kolidować z treningami do "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

- Chęć jest obustronna, żeby działać dalej razem, ale musimy ustalić, czy mogę to robić. Jeszcze nie wiem, czy będę w stanie pogodzić ten program ze swoimi innymi projektami. Uwielbiam ten program i nigdy nie kryłam, że czuję się tam jak w rodzinie. Ale nikogo o nic nie proszę - powiedziała Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

d2xojd7
AKPA
Źródło: AKPA

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2xojd7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xojd7
d2xojd7