Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Agnieszka Hyży z wizytą u finalistek Miss Polski 2016

Już w najbliższą niedzielę (4 grudnia br.) czeka nas święto polskiej urody i 27. finał konkursu Miss Polski. Podczas uroczystej gali w Krynicy Zdrój wybrana zostanie Miss Polski 2016. O koronę walczyć będą dwadzieścia cztery finalistki z całej Polski. W trakcie zgrupowania kandydatki do korony gościły na planie Agnieszkę Hyży. Jak wyglądało to spotkanie?
Share
Agnieszka Hyży z wizytą u finalistek Miss Polski 2016
Źródło: polsat
d2iv81r

Ogromnym zaskoczeniem dla tegorocznych finalistek była niezapowiedziana wizyta Agnieszki Hyży, która postanowiła poznać je bliżej i wprowadzić w atmosferę nadchodzących świąt. Magia wspomnień, wspólne kolędowanie, a nawet kulinarna wymiana doświadczeń. Atmosfera spotkania była tak miła, że chyba wszyscy zapomnieli o obecności kamer. Na szczęście były i już wkrótce zobaczymy pamiątkę z tego świątecznego wieczoru.

Dziewczęta bardzo się przed Agnieszką otworzyły, pokazały jej nawet swoje świąteczne zdjęcia z okresu dzieciństwa. Humory dopisywały, a czas mijał szybciej niż zwykle. To spotkanie było potrzebne zarówno kandydatkom na Miss Polski, jak i samej Agnieszce. Panie nawiązały ciepłą relację i zbliżyły się do siebie przed uroczystą galą finałową.

Agnieszka Hyży spotka się z dziewczynami ponownie już w niedzielę. To właśnie ona i Krzysztof Ibisz poprowadzą tegoroczne wybory Miss Polski. Warto jeszcze dodać, że Agnieszka zna ten konkurs piękności od kuchni. Piękna prezenterka Polsatu jest finalistką Miss Polski 2005 i dostała się do najlepszej dziesiątki tamtej edycji.

d2iv81r

Komu koronę przekaże ustępująca Miss Polski 2015 - Magdalena Bieńkowska? Sprawdź, kiedy obejrzeć relację na żywo w Polsacie.

Zobacz także: Izabella Krzan: jak Miss Polonia 2016 reaguje na krytykę?

   polsat
Źródło: polsat
   polsat
Źródło: polsat
d2iv81r

Podziel się opinią

Share
d2iv81r
d2iv81r