Trwa ładowanie...

Agnieszka Grochowska miała wypadek na planie serialu. "Samochód dachował"

Agnieszka Grochowska w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" opowiedziała, że w ubiegłym roku przeżyła chwile grozy. Szczęśliwie historia zakończyła się dobrze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Grochowska miała wypadek na planie serialu. "Samochód dachował"Źródło: ONS.pl
d3bjsaw
d3bjsaw

Podczas kręcenia zdjęć we Włoszech do włosko-szwedzkiego serialu, w którym zagrała, doszło do wypadku. - Samochód dachował, moja koleżanka, która prowadziła, była poważniej ranna – wspominała aktorka na łamach „Dobrego Tygodnia”.

Szczęśliwie dla aktorki, skończyło się na niegroźnych obrażeniach, a traumatyczne chwile są już tylko wspomnieniem. Grochowska wyciągnęła z nich jednak lekcję. - Poczułam na własnej skórze, jak ulotne jest życie, jak łatwo i bez sensu może się skończyć… Obiecałam sobie, że będę się cieszyła wszystkim i pytanie: 'Po co?' zastąpi: 'Dlaczego nie' – cytuje słowa aktorki tygodnik.

Zdjęcia do serialu "Sanctuary" kręcone były w Rzymie w drugiej połowie 2018 roku. Jak wspominała Grochowska w rozmowie z portalem "Newseria", w wiecznym mieście spędziła przeszło dwa miesiące. Plan zdjęciowy przeniósł się później do Alp Włoskich. Szczegóły fabuły serialu na razie nie są jednak jeszcze znane.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3bjsaw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bjsaw