WP

Agnieszka Grochowska miała wypadek na planie serialu. "Samochód dachował"

Agnieszka Grochowska w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" opowiedziała, że w ubiegłym roku przeżyła chwile grozy. Szczęśliwie historia zakończyła się dobrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Grochowska miała wypadek na planie serialu. "Samochód dachował"
(ONS.pl)
WP

Podczas kręcenia zdjęć we Włoszech do włosko-szwedzkiego serialu, w którym zagrała, doszło do wypadku. - Samochód dachował, moja koleżanka, która prowadziła, była poważniej ranna – wspominała aktorka na łamach „Dobrego Tygodnia”.

Szczęśliwie dla aktorki, skończyło się na niegroźnych obrażeniach, a traumatyczne chwile są już tylko wspomnieniem. Grochowska wyciągnęła z nich jednak lekcję. - Poczułam na własnej skórze, jak ulotne jest życie, jak łatwo i bez sensu może się skończyć… Obiecałam sobie, że będę się cieszyła wszystkim i pytanie: 'Po co?' zastąpi: 'Dlaczego nie' – cytuje słowa aktorki tygodnik.

Zdjęcia do serialu "Sanctuary" kręcone były w Rzymie w drugiej połowie 2018 roku. Jak wspominała Grochowska w rozmowie z portalem "Newseria", w wiecznym mieście spędziła przeszło dwa miesiące. Plan zdjęciowy przeniósł się później do Alp Włoskich. Szczegóły fabuły serialu na razie nie są jednak jeszcze znane.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP