Agnieszka Dygant zdradziła kulisy "Prawa Agaty". Widzowie uwielbiali ten serial

Agnieszka Dygant zdradziła kulisy "Prawa Agaty". Widzowie uwielbiali ten serial
Źródło zdjęć: © East News | East News

18.06.2019 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niegdyś serial "Prawo Agaty" był uwielbiany przez widzów. Niektórzy twierdzą, że to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych. Teraz Agnieszka Dygant opublikowała zdjęcie i wyjawiła, co działo się na planie serialu.

Serial "Prawo Agaty" był emitowany od 2012 roku do 2015 i cieszył się niezwykłą popularnością. Główną rolę w tej produkcji grała właśnie Agnieszka Dygant. Serial opowiadał o prawniczce, która musiała zmagać się z wyzwaniami zawodowymi. Do tego wszystkiego dochodziły również zawirowania miłosne. Widzowie nie mogli narzekać na nudę. Działo się naprawdę sporo!

Po wielu latach od zakończenia emisji Agnieszce Dygant zebrało się na wspomnienia. Postanowiła na swoim instagramowym profilu opublikować zdjęcie, które przedstawia kulisy pracy na planie.

O tym widzowie nie mieli pojęcia. Zdjęcie ukazuje bowiem, że aktorka ma na sobie niskie i wygodne buty, a żeby sprawić wrażenie, że jest wyższa, stała na skrzynce.

"Pomiędzy scenami. Ulubione spodnie Lecha i moje emu, bo wygodniej zamiast szpilek. Tylko trzeba skrzynkę 10 centymetrową, żeby wzrost się zgadzał. I tak w kadrze nie widać" - napisała na Instagramie i zaskoczyła swoich fanów.

Widzowie natychmiast zareagowali na zdjęcie pisząc, że był to najlepszy serial, jak do tej pory oglądali w telewizji.

Pamiętacie "Prawo Agaty"?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także