Trwa ładowanie...

Agnieszka Cegielska usłyszała, że jej mama nie przeżyje. Zmieniła podejście do życia

Agnieszka Cegielska w najnowszym wywiadzie zdobyła się na szczerość. Dziennikarka opowiedziała o chorobie mamy i o swojej przemianie.
Share
Agnieszka Cegielska opowiedziała o chorobie mamy
Agnieszka Cegielska opowiedziała o chorobie mamyŹródło: AKPA, Fot: Podlewski
d7emioi

Agnieszka Cegielska to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Od 2004 r. pracuje jako pogodynka w TVN-ie. Gwiazda została wielokrotnie nagrodzona. W 2013, 2014 i 2015 r. zdobyła Telekamerę "Tele Tygodnia". Gwiazda jest również autorką książek "Naturalnie", które są poświęcone zdrowemu trybowi życia.

I to właśnie o tym opowiadała w najnowszym wywiadzie dla "VIVA! EKO". Agnieszka Cegielska zdradziła, że jej podejście do życia zmieniło się, kiedy dowiedziała się, ze jej mama jest chora. Dziennikarka była wówczas w liceum.

d7emioi

Agnieszka Cegielska opowiedziała o chorobie mamy

- Momentem przełomowym była ciężka choroba mamy, byłam wtedy w liceum, a siostra w podstawówce. Usłyszeliśmy, że mama nie przeżyje. To mnie odmieniło - zdradziła Agnieszka Cegielska. - Mama żyje, ale jest osobą niepełnosprawną, w takich sytuacjach inaczej zaczynamy postrzegać świat, siebie, przestawiamy priorytety - dodała.

- Przypadek mamy nauczył mnie, żeby słuchać diagnoz, ale nie prognoz. Zrozumiałam, że to człowiek jest architektem swojego szczęścia i zdrowia. Dopóki płynie w nas "energia życiowa", jak ją nazwał twórca homeopatii Hahnemann, mamy również siłę do walki z chorobami, dlatego o tę energię powinniśmy dbać - wyznała prezenterka.

Agnieszka Cegielska opowiedziała również, że dziadkowie pokazali jej, jak żyć bliżej natury. - Babcia miała donice pełne aloesu - podawała nam go do picia, na skaleczenia, ja się z nim wychowałam i teraz mam swój aloes. Dziś mój tata ma swój ogródek. Jestem klasycznym "słoikiem", wszystko przywożę - dodała.

d7emioi

Zobacz także: Agnieszka Cegielska: "Mój syn ma 10 lat i nigdy nie jadł produktów odzwierzęcych"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7emioi

Podziel się opinią

Share
d7emioi
d7emioi