Trwa ładowanie...
27-04-2016 10:48

"Agent": Macademian Girl ujawnia kulisy reality-show TVN

d1rvjfe

Macademian Girl (naprawdę nazywa się Tamara Gonzalez Perea) to jedna z najpopularniejszych tzw. "szafiarek" w Polsce. Świadczy o tym choćby fakt, że została zwyciężczynią w konkursie na najlepszy blog modowy 2012 roku. Jej działalność w sieci doceniły również takie magazyny jak "Press" oraz "Fashion Magazine". Obecnie bierze udział w gwiazdorskiej edycji programu "Agent".

Już od pierwszego odcinka reality-show Tamara zaprezentowała się widzom jako przebiegła uczestniczka, która doskonale wie, jak przechytrzyć pozostałych zawodników. Szybko zorientowała się, jak cenna jest informacja i w jaki sposób dojść do finału. Najlepszym sposobem na pokonanie rywali okazało się zawiązanie sojuszu z Antkiem Królikowskim i Tomaszem Oświecińskim. Co ciekawe, choć zyskała dwóch sprzymierzeńców, straciła wówczas zaufanie reszty grupy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak naprawdę wyglądały relacje na planie "Agenta" i jak wiele może zatuszować telewizyjny montaż, zobaczcie powyższy wywiad z Macademian Girl.

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)
d1rvjfe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rvjfe