Trwa ładowanie...

"Agent - Gwiazdy": TVN podał pełen skład uczestników. Jest kilka niespodzianek

W końcu wszystko stało się jasne. TVN zrobił fanom niespodziankę i zdradził, kogo zobaczymy w kolejnej odsłonie gwiazdorskiego "Agenta". Widzowie już zacierają ręce.

"Agent - Gwiazdy": TVN podał pełen skład uczestników. Jest kilka niespodzianekŹródło: ONS.pl
dwsptdb
dwsptdb

Widzowie nie muszą już więcej się domyślać. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia TVN zrobił niespodziankę i ujawnił listę gwiazd, które wezmą udział w 4. edycji "Agenta". Trzeba przyznać, że tym razem twórcy wspięli się na wyżyny kreatywności i skompletowali naprawdę wyjątkowy skład.

Już wiosną o zwycięstwo zawalczy 14 śmiałków: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Mariola Gołota, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski i Wiktor Mrozik.

Uczestnicy wyruszą na Fuerteventurę i to tam będą ze sobą rywalizować. Prowadzącą po raz kolejny została Kinga Rusin. Jesteśmy przekonani, że 4. edycja będzie bić rekordy popularności.

Przypomnijmy, że "Agent - Gwiazdy" to odmieniona wersja formatu "Agent", w której udział biorą znane osoby ze świata show-biznesu. Podobnie jak w oryginalnej odsłonie produkcji, uczestnicy mają za zadanie odnaleźć w swoim gronie tytułowego agenta, którego celem jest przeszkadzanie pozostałym graczom w wypełnianiu misji zlecanych przez twórców.

dwsptdb

Pierwszy "Agent - Gwiazdy" pojawił się w Polsce wiosną 2016 r. Akcja programu rozgrywała się na terenie Republiki Południowej Afryki. Edycję wygrał Antoni Królikowski, a "przeszkadzającym" okazał się Hubert Urbański. Druga odsłona show zadebiutowała na ekranach w 2017 r. Uczestnicy walczyli o główną nagrodę na terenie Argentyny. Puchar zwycięzcy trafił do rąk Darii Ładochy, a tytuł Agenta zgarnęła Odeta Moro. W 2018 r. widzowie oglądali 3. edycję, w której uczestnicy rywalizowali na Bali i na wschodnim wybrzeżu Chin. Najsprytniejszy okazał się Michał Mikołajczak, który wskazał, że Agentem była Ilona Ostrowska.

dwsptdb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwsptdb