Trwa ładowanie...

"Agent - Gwiazdy": jeszcze nie było finału, a już szykuje się nowa edycja

TVN kuje żelazo, póki gorące. Druga edycja programu "Agent - Gwiazdy" okazała się strzałem w dziesiątkę, więc stacja przygotowuje się już do realizacji kolejnej serii.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Uczestnicy 2. edycji "Agent - Gwiazdy"
Uczestnicy 2. edycji "Agent - Gwiazdy"Źródło: TVN/x-news
d42xd2i

Pod koniec lutego 2016 roku TVN zdecydował się na przywrócenie na antenę jednego z pierwszych i zarazem najpopularniejszego programu typu reality-show w historii polskiej telewizji - "Agenta". W produkcji występuje 14 gwiazd, które wykonują różne zadania, próbując wytypować tytułowego Agenta, psującego im szyki. Zdjęcia do pierwszej edycji zrealizowano w Republice Południowej Afryki, a obecnie na antenie TVN można śledzić zmagania gwiazd w Argentynie.

Choć początkowo niektórzy widzowie byli sceptycznie nastawieni do reaktywacji reality-show, szybko zmienili zdanie. Jak wynikało z badań przygotowywanych przez Nielsen Audience Measurement dla serwisu wirtualnemedia.pl, średnia widownia wszystkich 13 odcinków pierwszej serii wyniosła 1,74 mln osób. Druga edycja również urasta do rangi hitu. Trzy pierwsze odcinki obejrzało ok. 1,53 mln widzów. Taki wynik wystarczył, aby TVN w czasie nadawania "Agenta" był wiceliderem na rynku telewizyjnym, a program został okrzyknięty oglądalnościowym strzałem w dziesiątkę.

- Rzeczywiście "Agent" świetnie się ogląda, a widownia wręcz rośnie w trakcie sezonu. W tej sytuacji decyzja o kolejnej edycji wydaje mi się formalnością, ale to jeszcze nie jest czas na oficjalne potwierdzenie - powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

d42xd2i

Jako że stacja emituje tylko jedno tak duże i kosztowne show w ramówce, a na jesień 2017 zaplanowana jest już 2. edycja "Azja Express", premiera 3. serii "Agenta" zadebiutuje na ekranach wiosną 2018 roku. Tak jak poprzednio, uczestnikami znów zostaną gwiazdy i celebryci.

- Rozumiem, że niektórzy tęsknią za wersją ze zwykłymi ludźmi i nie wykluczam, że do niej kiedyś wrócimy, ale zapewne jeszcze nie w przyszłym roku - podsumował Czaja.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42xd2i

Podziel się opinią

Share
d42xd2i
d42xd2i