Trwa ładowanie...

"Agent - Gwiazdy 2": wiemy, kto został agentem!

12 tygodni temu czternastu uczestników rozpoczęło zmagania w programie "Agent – Gwiazdy 2". Zawodnicy dla pieniędzy musieli zmierzyć się z wieloma wymagającymi zadaniami fizycznymi oraz intelektualnymi. Rozgrywka nie zawsze była fair play, często dochodziło do potyczek słownych oraz fałszywych sojuszy. Dziś to jest już nieważne. Poznaliśmy odpowiedź na najgorętsze pytanie sezon: kto jest agentem?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Agent - Gwiazdy 2": wiemy, kto został agentem!Źródło: TVN/x-news
d1cyy96
d1cyy96

Program rozpoczął się od spotkania wszystkich uczestników. Kinga Rusin rozmawiała z gwiazdami, które odpadły i nie mają szans na wygraną oraz które tym bardziej nie zostaną agentem. Od razu doszło do słownej potyczki między Allanem i Tomaszem Niecikiem.

Rusin sprowokowała piosenkarza, by przyznał się do tego, czy uderzył Andersza w jednym z odcinków. Niecik zestresował się i nie chciał zdradzić, czy doszło do rękoczynów. - Kinguś, od tamtego momentu Allan już nigdy mnie nie zaczepiał – skwitował discopolowiec. Andersza zaczął bronić Kędzior, który powiedział, że Tomek "gada głupoty".

- Pojechałem do programu, by dobrze się bawić - dodał Kędzierski, który nie zgadzał się z Niecikiem, zarzucającym uczestnikom, że wyżywali się na nim. Następnym punktem programu było skupienie się na sylwetkach trójki uczestników, którzy dotarli do finału. W materiale poświęconym Darii Ładosze większość uczestników nie miało wątpliwości, że to ona jest agentem. Wypominano jej, że często kłamała. W opinii pozostałych uczestników Odeta Moro była uważana za osobę, której najczęściej ufano. W szczególności zachwycał się nią Kędzior, który powiedział, że przyjaźni się z dziennikarką od lat.

Stopklatki TVN
Źródło: Stopklatki TVN

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób był Jarek Kret. Pogodynek bardzo często wdawał się w kłótnie i w ostatniej chwili zmieniał zdanie. Wielokrotnie sprawiał wrażenie osoby, który gra na niekorzyść innych uczestników. Po przerwie Daria, Odeta i Jarek otwierali koperty, w których była odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie. Okazało się, że agentem jest Odeta Moro! A jaki był wasz typ?

d1cyy96

Wciąż jednak czekaliśmy na informację, kto został zwycięzcą "Agent - Gwiazdy". Przez kolejnych kilkanaście minut Kinga pokazywała uczestnikom fragmenty programu, w których agent robił wszystko, by zaszkodzić konkurentom. Gwiazdy nie kryły zdumienia, ile sytuacji umknęło ich czujności. Rusin chwilę przed ogłoszeniem wyniku zdradziła, że w kasie programu znalazało się 71 tys. 200 zł. Program wygrała ta osoba, która zdobyła więcej punktów w ostatnim teście wiedzy o "Agencie". Okazało się, że druga edycja show TVN należy do kobiet. Program wygrała Daria Ładocha! Spodziewaliście się takiego wyniku?

Stopklatki TVN
Źródło: Stopklatki TVN

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1cyy96
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cyy96