Trwa ładowanie...

"Agent": Edyta Zając-Rzeźniczak jak Renata Kaczoruk?

Odkąd na liście uczestników do 2. serii programu "Agent - gwiazdy" pojawiła się Edyta Zając-Rzeźniczak, nie ustają spekulacje, że to właśnie ona wcieli się w rolę największej intrygantki. Niektórzy już teraz porównują modelkę do Renaty Kaczoruk.

Share
"Agent": Edyta Zając-Rzeźniczak jak Renata Kaczoruk?
Źródło: AKPA
d39or2x

Pod koniec grudnia ub.r. zakończyły się zdjęcia do 2. edycji programu "Agent - gwiazdy". Choć lista uczestników oficjalnie wciąż owiana jest tajemnicą, do mediów przedostały się już informacje, kogo widzowie zobaczą w nowej serii show stacji TVN. Wiemy zatem, że na przygodę w Argentynie zdecydowali się: Odeta Moro, Agnieszka Rylik, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Alan Andersz, Mateusz Maga, Piotr Kędzierski, Marek Włodarczyk oraz Tomasz Niecik. Ostatnią pozycję na liście zajmuje Edyta Zając-Rzeźniczak i to właśnie ona wzbudza największe zainteresowanie. Powód?

Zdaniem osób z produkcji, żona piłkarza podczas emisji programu będzie wzbudzać podobne emocje do tych, które wywoływała Renata Kaczoruk, występując w "Azja Express". Ponoć uczestnicy nie przepadali za jej towarzystwem, a modelce trudno było znaleźć z nimi nić porozumienia. Jak podało anonimowe źródło serwisu pudelek.pl, Zając-Rzeźniczak ma zostać "nową gwiazdą stacji i być promowana na Żenulkę". Będziecie oglądać?

Zobacz także: tak wyglądał ślub Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d39or2x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39or2x
d39or2x