Trwa ładowanie...

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przemówiła. Przytyk w stronę telewizji

W show TVN poznaliśmy trzy pary, które zdecydowały się wziąć ślub na oczach milionów telewidzów - nie znając siebie wcześniej. Agata, jedna z uczestniczek telewizyjnego programu, odniosła się do tego, co pokazywane jest na "szklanym ekranie". Czyżby chciała coś przekazać fanom?

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przemówiła. Przytyk w stronę telewizjiŹródło: Materiały prasowe
d4285a3
d4285a3

Agata i Maciej wydają się mało dobraną parą. Zaczęło się od absolutnego niezadowolenie matki panny młodej, która nie akceptowała decyzji córki. Potem sama Agata była rozbita - mówiąc delikatnie. W trakcie podróży poślubnej nie wykazywała żadnej chęci poznania swojego partnera, tłumacząc się złymi doświadczeniami życiowymi z przeszłości. Nic nie wskazuje jednak na to, żeby ta relacja miała się zmienić.

To, czy decyzja wszystich uczestników była tą dobrą, okaże się po zakończeniu programu. Kiedy zmierzą się z prozą życia poza kamerami.

Agata już teraz skomentowała w tajemniczy sposób to, co widzowie mają okazję zobaczyć w TV. "Czasami rzeczywistość pokazana na szklanym ekranie bywa przekoloryzowana i wierzenie w nią jest absurdalne" - napisała i opublikowała zdjęcie pięknego krajobrazu.

W obecnej sytuacji, choć nie jest to jasno określone, Agata odnosi się do tego, co emitowane jest w telewizji, a właśnie trwa kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

d4285a3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4285a3