Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie wyszła za mąż. Zaprosiła na wesele znajomych z programu

Agata Ząbczyk ponownie została żoną
Agata Ząbczyk ponownie została żoną
Źródło zdjęć: © Instagram.com
oprac. MOS

01.07.2022 08:27, aktual.: 01.07.2022 09:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka randkowego show znów stanęła na ślubnym kobiercu. Agata z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie powiedziała "tak". Jej dobrzy znajomi z programu podzielili się zdjęciami z wesela.

Agata Ząbczyk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3" nie znalazła tego jedynego w programie TVN. Eksperci połączyli ją z Maciejem Kiełbowskim, który pod koniec eksperymentu był już do niej zniechęcony. Mimo że próbowali ratować związek bez obecności kamer, szybko podjęli decyzję o rozstaniu. Agata świętując rozwód, dogryzła byłemu mężowi, zamawiając tort z podpisem: "Nie czarujmy się, DiCaprio nie byłeś".

Choć show TVN przyniosło kobiecie miłosne rozczarowanie, dzięki niemu zyskała też przyjaciół. Agata utrzymuje ciepłe relacje z innymi uczestnikami poszczególnych edycji "Ślubu". Postanowiła ich nawet zaprosić na swój kolejny ślub.

Kamil Borkowski z 7. sezonu programu pochwalił się na InstaStories grupowym zdjęciem z wesela Agaty. Mogliśmy też zobaczyć pannę młodą z ukochanym podczas pierwszego tańca. Na miejscu młodej parze towarzyszyli w tym radosnym dniu Agnieszka i Wojtek Janikowie, Asia Lazar, Iga Śmiechowicz, Izabela Juszczak, Jacek Walczak i Martyna Końca.

Wesele Agaty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Wesele Agaty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"© Instagram.com

Nowym wybrankiem Agaty jest Mariusz. Zdradziła, że poznali się przez wspólnych znajomych, a mężczyzna nie wiedział wcześniej o jej udziale w ślubnym show. Zaręczyli się w sierpniu 2021 r. podczas wakacji w Grecji. Kobieta nie ukrywa, że drugi ślub był dla niej wielkim przeżyciem.

- Obecny ślub jest dla mnie najważniejszy, ponieważ biorę go z mężczyzną, którego kocham. Nie porównuję go z poprzednim. Myślę, że dla większości kobiet organizacja ślubu i wesela jest ekscytującym czasem. Wybór sukni ślubnej był dla mnie pięknym i emocjonującym momentem - powiedziała w wywiadzie dla serwisu Co za tydzień TVN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także