Agata Załęcka podsyca ogień w sypialni z Jakubem Kwiatkowskim. "Pali się wielkim płomieniem"

Agata Załęcka zakochała się w Jakubie Kwiatkowskim w 2016 r.
Agata Załęcka zakochała się w Jakubie Kwiatkowskim w 2016 r.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. IRO

06.02.2024 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To nie była prosta droga do miłości. Agata Załęcka rozstała się z Jakubem Kwiatkowskim, byłym rzecznikiem PZPN, po półtora roku znajomości. Wrócili do siebie ekspresowo, po szalonej nocy. Po tym zdarzeniu aktorka dba szczególnie o namiętność w ich związku, ale jest także dla ukochanego wsparciem w kryzysowych dla niego momentach. "Widziałam, jak bardzo cierpiał" - wyznała.

Agata Załęcka jest znana przede wszystkim jako aktorka z tak popularnych seriali jak: "Na Wspólnej", "Na sygnale", "Leśniczówka", "Dzielnica strachu". Za udział w tych dwóch ostatnich otrzymała Telekamerę w 2023 r. Poza tym jest rekordzistką Polski we "freedivingu", czyli nurkowaniu na wstrzymanym oddechu.

W 2020 r. Agata Załęcka poślubiła Jakuba Kwiatkowskiego, wieloletniego rzecznika i menedżera futbolowej kadry narodowej. Poznali się w pociągu, dyskutując na mało romantyczny temat strategii gry, opracowanej przez byłego selekcjonera reprezentacji, Adama Nawałkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rozwód wisiał w powietrzu

Ledwie kilkanaście miesięcy po ślubie Agata Załęcka ogłosiła rozstanie.

"Dziękuję za piękne chwile i lata" - napisała na pożegnanie w mediach społecznościowych.

Osiem godzin później nastąpił gwałtowny zwrot zdarzeń. Małżonkowie zaczęli ze sobą rozmawiać przez komunikator internetowy i doszli do zgody.

- Trochę nas przytłoczył nawał pracy, podróże i kiedy byliśmy koło siebie, nie widzieliśmy siebie. [...] Pewne słowa nagle dotarły, pewne uczucia nagle zostały zrozumiane - wspominała w Plejadzie.

Kluczowe okazało się spotkanie w Krakowie, gdzie aktorka grała w spektaklu. Mąż wsiadł w samochód i popędził prosto z Warszawy.

- Chciał tylko mnie odebrać, ale zostaliśmy spontanicznie na noc. Bez szczoteczki do zębów, bez niczego. I tak jak za dawnych lat, zrobiliśmy sobie kolejną spontaniczną randkę. Więc wróciliśmy do naszych początków. I to działa - opowiadała w rozmowie.

Trudno przecenić seks

Agata Załęcka nie ukrywa, że oboje przywiązują wielką wagę do miłości zmysłowej, zwłaszcza że oboje często bywają w rozjazdach. Ale to namiętność dojrzała, z dużym pierwiastkiem emocjonalnym.

- Staramy się dbać o ten fizyczny aspekt w naszym związku. Szczególnie ja pilnuję, żebyśmy nie zaniedbywali tej sfery. [...] Czasem, po długiej rozłące, potrzebujemy nawet dwa lub trzy dni na ponowne przyzwyczajenie się do siebie. Wcale nie rzucamy się na siebie po miesiącu spędzonym osobno. [...] Najbardziej nie możemy się doczekać, żeby po prostu zasnąć w swoich ramionach. Kuba mówi, że źle mu się beze mnie śpi. Mnie też zawsze brakuje zwyczajnej bliskości. [...] Ogień naszej namiętności wciąż pali się wielkim płomieniem - mówiła w "Super Expressie".

Wielką próbą dla związku Załęckiej i Kwiatkowskiego było zwolnienie męża z PZPN w grudniu 2023 r.

"Wychodziłam z domu, by wypłakać się w samochodzie"

- Widziałam, jak bardzo cierpiał. Mówiłam do niego: "Kochanie, będzie dobrze, zobaczysz, nie martw się". Uśmiechałam się do niego, a potem wychodziłam z domu, by wypłakać się w samochodzie. Wracałam i znów byłam silna - zwierzyła się w "Dobrym Tygodniu".

Jakub Kwiatkowski pozostał na bezrobociu tylko kilkanaście dni. Obecnie jest szefem TVP Sport. Ta sytuacja, mimo że krótkotrwała, jeszcze bardziej umocniła ich małżeństwo.

- Jestem dumna z tego, że pokonaliśmy wszystkie zakręty i teraz z radością patrzymy w przyszłość - podsumowała Agata Załęcka.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także