Trwa ładowanie...
d19eyra

Agata Młynarska zajmie się rozwodnikami. Nowy program TVN Style budzi kontrowersje

Agata Młynarska rozpoczyna nowy etap kariery zawodowej. Teraz będzie brylowała na salonach TVN-u. Wszystko zdradziła jednym zdjęciem na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agata Młynarska poprowadzi program, który już budzi niemałe kontrowersje
Agata Młynarska poprowadzi program, który już budzi niemałe kontrowersje (ONS.pl)
d19eyra

Agata Młynarska ma powody do radości. Na jej ścieżce kariery zawodowej pojawiło się kolejne ekscytujące wyzwanie. Dziennikarka przeszła z TLC, w którym była dyrektorem do spraw rozwoju, do TVN Style, gdzie poprowadzi dość kontrowersyjny program.

Mleko nie jest potrzebne człowiekowi. Ale laktoza to problem tylko dla niektórych

Agata potwierdziła krążące od dłuższego czasu plotki na Instagramie. Widać, że nowe wyzwanie zawodowe sprawiło jej wiele radości.

d19eyra

- Zawsze chciałam prowadzić program, w którym spotkam kobiety po przejściach gotowe na zmianę. Po rozwodzie nie jest łatwo spojrzeć z nadzieją w przyszłość. Też tak miałam, też się bałam, że nie dam rady... - napisała pod zdjęciem.

Nowy program Młynarskiej nie zdążył jeszcze wystartować, a już budzi niemałe kontrowersje. Po tym jak Discovery przejęło Grupę TVN, podjęto decyzję, aby Młynarska została twarzą TVN Style. Dziennikarka jesienią wystartuje z „Eks-tra zmianą".

d19eyra

Młynarska wraz ze specjalistami odmieni życie ludzi po rozstaniach. - Chcę pomóc uporać się ze wszystkimi złymi myślami, a zwłaszcza wizjami po „eks”, że życie jest już beznadziejne i skończone - komentuje dziennikarka dla portalu wirtualnemedia.pl.

Uczestnicy programu poddani zostaną metamorfozie. Współpracować będą m.in. z architektem wnętrz, lekarzem medycyny estetycznej, psychologiem, fryzjerem oraz stylistą. Cały czas trwają castingi do programu. Wcześniej Agata Młynarska pracowała w TVP. Z kolei w latach 2006-2013 była związana z Polsatem. Dziennikarce życzymy powodzenia!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19eyra

Podziel się opinią

Share
d19eyra
d19eyra