Trwa ładowanie...
d4mz3wu
Agata Młynarska wspomina stare czasy: Wyobrażasz sobie teraz coś takiego?! [WIDEO]

Agata Młynarska wspomina stare czasy: Wyobrażasz sobie teraz coś takiego?! [WIDEO]

Poprowadziła tysiące telewizyjnych imprez, programów i wywiadów. Agata Młynarska to niekwestionowana ikona szklanego ekranu, a widzowie uwielbiali nie tylko jej fantastyczne materiały, ale i efektowne kreacje. Jak dzisiaj wspomina "stare czasy" i swoje początki w publicznej telewizji? Zobaczcie najnowszy odcinek programu "Stare zdjęcia gwiazd"!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4mz3wu

Agata Młynarska już w pierwszych latach swojej działalności telewizyjnej wylansowała trend białej koszuli, która towarzyszyła jej potem przez wiele lat i stała się jej znakiem rozpoznawczym. - Byliśmy biedni jak myszy kościelne - wspomina. *- Nic nie było! Rzeczy kupowało się na łóżkach polowych na ulicy. Musiałyśmy korzystać z tego co mamy, niektóre dziewczyny miały możliwość wyjazdów za granicę, ale ja skupiałam się na wychowywaniu dzieci. *Nie było stylistów, jedynie cudowne panie charakteryzatorki, które mogły powiedzieć "Agata, w tym jest ci lepiej, a w tym gorzej" - tłumaczy z uśmiechem.

Dziennikarka z rozrzewnieniem wspomina też wielkie bale przebierańców organizowane przez TVP dla ludzi mediów, który byl transmitowany na żywo. - Wyobrażasz to sobie teraz w tych czasach? Że gwiazdy się tak bawią, że transmitujesz to na żywo, ogląda to 7 milionów ludzi, a "Dwójka" bije wszelkie rekordy... Wszyscy szaleli, zabawa była przednia do białego rana. Towarzyszyły nam kamery, ale nie było żadnego skandalu - zdradza.

d4mz3wu

Dziś Agata Młynarska jest dyrektorem rozwoju w telewizji TLC. Stare czasy wspomina jednak z uśmiechem. I tak trzymać!

Zobacz też: Kiedyś była światowej klasy topmodelką. Te historie robią wrażenie!

    WP Gwiazdy Exclusive
(WP Gwiazdy Exclusive, Fot: WP Gwiazdy)
    Forum
(Forum, Fot: Forum)
    ONS.pl
(ONS.pl, Fot: ons)
d4mz3wu

Podziel się opinią

Share
d4mz3wu
d4mz3wu