Agata Młynarska wspomina show TVP. Pamiętacie ten program?

Agata Młynarska wspomina show TVP. Pamiętacie ten program?
Źródło zdjęć: © AKPA

14.10.2018 17:39, aktual.: 15.10.2018 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka od lat związana jest z telewizją. Przed laty prowadziła program "Krzyżówka szczęścia". Ostatnio przypomniała fanom zdjęcia z show. Oglądaliście ten teleturniej?

"Krzyżówka szczęścia" była emitowana w TVP2 od 1995 roku. Ostatnie odcinki widzowie mogli oglądać w 2003 roku. Od tego czasu minęło już 15 lat, a życie dawnej prowadzącej zmieniło się i zawodowo, i prywatnie. Ale sentyment pozostał.

Co ciekawe, Młynarska nie była jedynią gospodynią show. Na antenie można było oglądać też Magdę Mołek, Krzysztofa Hołowczyca, Krzysztofa Mielańczuka, Krzysztofa Rogalę, Rafała Kubackiego i Tomasza Stockingera.

Kolorowe studio, wesoła prowadząca i jasne zasady sprawiały, że program cieszył się popularnością. O co w nim chodziło? Uczestnicy mieli za zadanie odgadnąć hasła składające się na krzyżówkę. Zdarzały się też pola premiowane dodatkowymi nagrodami. Można było wygrać buty, ubrania, książki, sprzęty AGD itp.

Program sprzed lat Młynarska wspomina bardzo dobrze. Na Instagramie napisała: "Czy ktoś jeszcze pamięta 'Krzyżówkę szczęścia' z TVP2??? Ile to lat temu? Prowadziłam ją wiele lat, mając u boku najróżniejszych partnerów. Rafał Kubacki i Krzysztof Hołowczyc - najfajniej było w garderobie. Niezły to old school, ale wspomnienia zostają. Tak mnie wzięło jakoś...".

Ostatnio 53-letnia gwiazda telewizji prowadzi program w stacji TVN Style, "Eks-tra zmiana". W show pomaga kobietom i mężczyznom po rozwodach.

Obraz
© ONS.pl
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także