RozrywkaAgata Młynarska wróci do Polsatu? Terentiew stawia warunek

Agata Młynarska wróci do Polsatu? Terentiew stawia warunek

Agata Młynarska wróci do Polsatu? Terentiew stawia warunek
Źródło zdjęć: © AKPA

21.07.2016 12:04, aktual.: 21.07.2016 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To dla programu "Świat się kręci" Agata Młynarska trzy lata temu przeszła z Polsatu do TVP. Nowe władze stacji zdecydowały jednak, że jej autorski program jesienią zniknie z anteny. Choć kontrakt na program dziennikarki z nadawcą obowiązuje do końca sierpnia, ona pożegnała się z widzami już w czerwcu. Rozstanie ze stacją wynikało z wielu czynników. Młynarskiej nie podobało się to, w jaki sposób i jakie zmiany wprowadza nowe kierownictwo, szefotswu natomiast nie podobała się postawa dziennikarki i m.in. jej udział w marszu Komitetu Obrony Demokracji.

Tyle samo spekulacji co wokół odejścia z TVP zaczęło się pojawiać wokół tego, gdzie będzie teraz pracować Młynarska. Powstała nawet teoria, że wróci do Polsatu, gdyż stacja podobno złożyła jej propozycję nie do odrzucenia.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo. Nie składałam jej żadnej propozycji. To ona powinna się do mnie zgłosić z jakąś propozycją, jeśli chce u nas pracować - skomentowała Nina Terentiew w rozmowie z "Super Expressem".

Młynarskiej ten warunek raczej nie będzie spędzał snu z powiek. Dziennikarce nie brakuje propozycji zawodowych, mówi się między innymi o tym, że współpracą z nią jest zainteresowany Edward Miszczak. Czy prezenterka dołączy do grona gwiazd TVN-u? Przekonamy się niebawem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także