Trwa ładowanie...

Agata Młynarska wróci do Polsatu? Terentiew stawia warunek

Share
Agata Młynarska wróci do Polsatu? Terentiew stawia warunek
Źródło: AKPA
d1g9qun

To dla programu "Świat się kręci" Agata Młynarska trzy lata temu przeszła z Polsatu do TVP. Nowe władze stacji zdecydowały jednak, że jej autorski program jesienią zniknie z anteny. Choć kontrakt na program dziennikarki z nadawcą obowiązuje do końca sierpnia, ona pożegnała się z widzami już w czerwcu. Rozstanie ze stacją wynikało z wielu czynników. Młynarskiej nie podobało się to, w jaki sposób i jakie zmiany wprowadza nowe kierownictwo, szefotswu natomiast nie podobała się postawa dziennikarki i m.in. jej udział w marszu Komitetu Obrony Demokracji.

Tyle samo spekulacji co wokół odejścia z TVP zaczęło się pojawiać wokół tego, gdzie będzie teraz pracować Młynarska. Powstała nawet teoria, że wróci do Polsatu, gdyż stacja podobno złożyła jej propozycję nie do odrzucenia.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo. Nie składałam jej żadnej propozycji. To ona powinna się do mnie zgłosić z jakąś propozycją, jeśli chce u nas pracować - skomentowała Nina Terentiew w rozmowie z "Super Expressem".

d1g9qun

Młynarskiej ten warunek raczej nie będzie spędzał snu z powiek. Dziennikarce nie brakuje propozycji zawodowych, mówi się między innymi o tym, że współpracą z nią jest zainteresowany Edward Miszczak. Czy prezenterka dołączy do grona gwiazd TVN-u? Przekonamy się niebawem.

Zobacz także: Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

d1g9qun

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g9qun
d1g9qun