Trwa ładowanie...
d1rmksy

Agata Młynarska wróci do Polsatu? Terentiew stawia warunek

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska wróci do Polsatu? Terentiew stawia warunek
(AKPA)
d1rmksy

To dla programu "Świat się kręci" Agata Młynarska trzy lata temu przeszła z Polsatu do TVP. Nowe władze stacji zdecydowały jednak, że jej autorski program jesienią zniknie z anteny. Choć kontrakt na program dziennikarki z nadawcą obowiązuje do końca sierpnia, ona pożegnała się z widzami już w czerwcu. Rozstanie ze stacją wynikało z wielu czynników. Młynarskiej nie podobało się to, w jaki sposób i jakie zmiany wprowadza nowe kierownictwo, szefotswu natomiast nie podobała się postawa dziennikarki i m.in. jej udział w marszu Komitetu Obrony Demokracji.

Tyle samo spekulacji co wokół odejścia z TVP zaczęło się pojawiać wokół tego, gdzie będzie teraz pracować Młynarska. Powstała nawet teoria, że wróci do Polsatu, gdyż stacja podobno złożyła jej propozycję nie do odrzucenia.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo. Nie składałam jej żadnej propozycji. To ona powinna się do mnie zgłosić z jakąś propozycją, jeśli chce u nas pracować - skomentowała Nina Terentiew w rozmowie z "Super Expressem".

d1rmksy

Młynarskiej ten warunek raczej nie będzie spędzał snu z powiek. Dziennikarce nie brakuje propozycji zawodowych, mówi się między innymi o tym, że współpracą z nią jest zainteresowany Edward Miszczak. Czy prezenterka dołączy do grona gwiazd TVN-u? Przekonamy się niebawem.

Zobacz także: Młynarska o sytuacji w TVP: "Każdy zarząd ma prawo zdejmować programy"

d1rmksy

Podziel się opinią

Share
d1rmksy
d1rmksy