Trwa ładowanie...

Agata Młynarska skomentowała odejście Grażyny Torbickiej z TVP

Agata Młynarska skomentowała odejście Grażyny Torbickiej z TVPŹródło: AKPA
dc2gof7
dc2gof7

Nie milkną echa odejścia Grażyny Torbickiej z Telewizji Polskiej. Decyzję prezenterki skomentowało już kilka rodzimych gwiazd oraz dyrektor Dwójki - Maciej Chmiel (więcej na ten temat tutaj: Maciej Chmiel podziękował Grażynie Torbickiej za współpracę)
.
Teraz rozstanie ikony TVP ze stacją oceniła jej koleżanka z Woronicza - Agata Młynarska.

- Grażyna Torbicka rozstała się z TVP. Dla mnie oznacza to symboliczny koniec pewnej ery. Kiedy przyszłam do telewizyjnej "Dwójki" w 1990 roku Grażyna była dla mnie Boginią. Pamiętam jak bardzo serdecznie, z uśmiechem, kiedy stałyśmy w jednej kolejce w barku przy Studio 2 po pączka i kawę powiedziała, że ten zbyt wysoki głos, który nie brzmi dobrze w telewizji możesz obniżyć z pomocą fachowych nauczycieli. Bo Ona też kiedyś miała z tym problem... Zatkało mnie. Jej uwaga mnie uskrzydliła. Potem pracowałyśmy razem przez ponad 20 lat. Gale, sylwestry, całe mnóstwo programów. Tworzyłyśmy niepowtarzalną drużynę "Dwójki" - dziewczyn, które nadawały ton:) Grażyna była wśród nas królową. Każda z nas miała swoją osobowość, ale Grażka była jedyna. Zawsze niezwykle serdeczna i koleżeńska, ale chodząca własną drogą. W telewizji osiągnęła wszystko, co można sobie wymarzyć, zawsze zachowując właściwy dystans i niezależność. Nauczyłam się od niej spokoju i cierpliwości. Wiem jak bardzo trudna była to dla niej decyzja i
doskonale ją rozumiem. Grażynko, moja wspaniała Nauczycielko , Mistrzyni i Koleżanko- za wspólne lata - wielkie dzięki! Naszych wspomnień nikt nam nie odbierze!!!!
- napisała na Facebooku (zachowano oryginalną pisownię).

Spodziewaliście się takiej przyjaźni obu dziennikarek?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. PAP)
Źródło: (fot. PAP)

Zobacz także: Agata Młynarska o kulisach programu "Świat się kręci"

dc2gof7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc2gof7