Trwa ładowanie...
d21851e

Agata Młynarska pokazała się z zupełnie nowej strony. Dziennikarka rapowała na antenie radia

Nie od dziś wiadomo, że polskim gwiazdom brakuje luzu. Nieśmieszne żarty prowadzących, brak dystansu do siebie i skostniałe wizerunki są na porządku dziennym. Agata Młynarska postanowiła przełamać ten wizerunek. Dziennikarka byłem gościem Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje i pokazała się z zupełnie innej strony. Zobaczcie, jak wyszło jej... rapowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska sporo wie na temat polskiego hip-hopu
Agata Młynarska sporo wie na temat polskiego hip-hopu (ONS.pl)
d21851e

Rogalska co tydzień zaprasza do swojej audycji osoby znane z pierwszych stron gazet i stara się pokazać je z zupełnie innej strony. W ostatnim odcinku gościła Agatę Młynarską, z którą rozmawiała na temat młodzieżowego slangu i potocyzmów w języku polskim. Kiedy prowadząca zapytała Młynarską, czy spotkała się kiedykolwiek ze słowami "sztos" i "elo", ta bez wahania udzieliła jej zaskakującej odpowiedzi.

ZOBACZ TEŻ: Młynarska: Kiedyś mocno przeżywałam swoje telewizyjne wpadki

Dziennikarka powiedziała, że dzięki swoim synom miała styczność z hip-hopem, który jest wylęgarnią słów, wchodzących do powszechnej mowy.

d21851e

- Ja dostałam ogromną lekcję od moich synów, którzy słuchali hip-hopu. Ja na co dzień, wożąc ich do szkoły, musiałam zagryzać zęby i to wytrzymać, bo było... - powiedziała.

Następnie zaczęła rapować utwór "To jest to" Hemp Gru. Trzeba przyznać, że wyszło jej to całkiem "wporzo".

d21851e

Podziel się opinią

Share

d21851e

d21851e