RozrywkaAgata Młynarska odniosła się do plotek na temat swojego rozstania z TVP

Agata Młynarska odniosła się do plotek na temat swojego rozstania z TVP

Agata Młynarska odniosła się do plotek na temat swojego rozstania z TVP
Źródło zdjęć: © AKPA

12.05.2016 07:10, aktual.: 12.05.2016 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czerwcu bieżącego roku kończy się kontrakt Agaty Młynarskiej jako gospodyni programu "Świat się kręci". Choć sama dziennikarka długo unikała rozmów na ten temat, jakiś czas temu wyznała w "Super Expressie", że wkrótce wygasa również jej umowa z TVP.

- Kontrakt z telewizją kończy mi się w sierpniu. Zobaczymy, co będzie dalej. Dzieje się bardzo dużo. Przynależność do stacji nie jest ostatecznością. Zawsze mam plan B. Nauczona doświadczeniami tak postępuję, żeby podejmowane przeze mnie decyzje były na moich warunkach. To ja decyduję o życiu, nie życie o mnie - stwierdziła.

Wkrótce po tym oświadczeniu media obiegła informacja, jakoby Młynarska z pracą w Telewizji Polskiej pożegnała się jeszcze szybciej i podzieliła los zwolnionych na początku roku koleżanek i kolegów m.in. Hanny Lis, Beaty Tadli i Piotra Kraśki. Jaka jest prawda?

- Media obiegła wieść, że jestem zwolniona z TVP. (...) Niestety doczekaliśmy czasów, kiedy plotka jest mylona z faktem, opinia z informacją, a rzetelność dziennikarska już dawno przestała być w cenie. A szkoda, bo jest nam teraz bardzo potrzebna. Zainteresowanych zapraszam do oglądania mojego programu, który wprawdzie stracił wielu widzów ale zyskał na zainteresowaniu plotkarskich mediów:) Mam przyjemność w tym miesiącu spotkać się z Państwem jeszcze jutro,19, 20 i 24 maja. Jeśli coś się zmieni, dam znać - napisała dziennikarka na swoim oficjalnym profilu Facebooku (zachowano oryginalną pisownię).

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie również z rzeczniczką Telewizji Polskiej. Aleksandra Gieros-Brzezińska zaprzeczyła, jakoby Agata Młynarska otrzymała wypowiedzenie z TVP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także