Agata Młynarska nagrywa nowy program. "Mocne starcie"

Agata Młynarska dostała nowy program
Agata Młynarska dostała nowy program
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. IRO

13.02.2024 15:28, aktual.: 13.02.2024 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po rewolucji grudniowej w TVP Agata Młynarska nie zdecydowała się na powrót do macierzystej stacji. Pozostała w TVN Style i właśnie ruszyła z nowym programem autorskim, w którym ważną rolę pełni stół. Gorące emocje wywołał temat poświęcony wyższości młodszego kochanka nad starszym (i na odwrót).

Agata Młynarska spędziła w TVP 20 lat, prowadząc m.in. "Świat się kręci". W styczniu br. w mediach rozniosły się pogłoski, że program ma wrócić na antenę Jedynki, a wraz z nim dawna prowadząca.

"Nikt z TVP do mnie dzwonił, nic mi nie wiadomo o reaktywowaniu 'Świat się kręci'. Rinke Rooyens z pewnością bardzo by chciał i na pewno by się do mnie odezwał. Przygotowuję na wiosenny sezon nowy program w TVN Style. Nagrania zaczynają się już na początku lutego. [...] Na razie nigdzie się nie wybieram" - skomentowała w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Konfrontacja skrajności

Jesienią 2023 r. Agata Młynarska prowadziła na antenie TVN Style pogawędki w aucie pod nazwą "Stylowe taxi Agaty". Program został jednak szybko zdjęty, w nadchodzącej wiosennej ramówce zastapią go "Konfrontacje Agaty". Scenografia w nich jest ascetyczna, centralnym punktem jest stół.

"Ostatni raz siedziałam przy stole w studiu 'Świat się kręci'. Stół to ważne miejsce w TV, ale przede wszystkim w domu. Ma swoją energię. W tym studiu rozmowa jest najważniejsza. [...] Liczą się historie gości. Zupełnie różne. Warto je skonfrontować i spróbować nauczyć się rozmawiać, mimo kompletnie skrajnych poglądów" - opisała pokrótce ideę talk show jego gospodyni.

"Było mocno, do bólu uczciwie"

Młynarska jest już po pierwszym nagraniu. Nie kryje entuzjazmu.

"Fantastyczne dziewczyny, które mówią o tym, że dużo lepiej jest mieć młodego kochanka albo starszego. [...] Było mocno, do bólu uczciwie, a chwilami bardzo śmiesznie. [...] Mocne starcie różnych punktów widzenia. 7 marca pierwszy odcinek w TVN Style" - zapowiedziała prowadząca.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także