Trwa ładowanie...
12-11-2010 10:29

Afera miłosna w "Złotopolskich"

Afera miłosna w "Złotopolskich"Źródło: ATM Grupa
d3vy5gu
d3vy5gu

Czy w serialu *"Złotopolscy" cokolwiek może jeszcze widzów zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Katarzyna Zalewska umawia się z mężem najlepszej przyjaciółki.*

Elżunia Kleczkowska (Małgorzata Rożniatowska)
i Grzesio Ordalscy (Grzegorz Komendarek)
są wspaniała oddaną sobie parą. Ela od dłuższego czasu namawia męża na adopcję dziecka, koniecznie ciemnoskórego. Marzy aby poświęcić się opiece potomka, który mógłby w przyszłości przejąć sklep. Grzesio jest sceptyczny, ale nie potrafi podjąć jednoznacznej decyzji, szczególnie pod ciągłymi naciskami na zmianę z błagalnymi prośbami małżonki.

Najlepsza przyjaciółka Eli – Katarzyna (Kinga Ciesielska) zaczyna się niebezpiecznie interesować Grzesiem. Zalewska poznaje Ordalskiego bliżej na weselu w Niepiekłach, tańczą razem cała noc. Nie ukrywa przed Kleczkowską, że jej mąż zrobił na niej niesamowite wrażenie. Ela jest wzburzona wyznaniem ale szybko zapomina o rozmowie.

Mija kilka dni, gdy Elżunia zwierza się w tajemnicy przyjaciółce. Wybiera się do Nałęczowa, żeby poznać ciemnoskórego chłopca, który czeka na adopcję. Oficjalna wersja dla męża brzmi, że jedzie do znajomej rehabilitantki w związku z bólami kręgosłupa. Ela jest bardzo podekscytowana. W głowie Katarzyny pojawia się plan.

d3vy5gu

Pod nieobecność Eli Katarzyna zjawia się w sklepie. Grzesio zastępuje Kleczkowską, Zalewska nawiązuje do minionych wspólnych chwil na weselu. Prawi komplementy związane z jego profesją umiejętnościami i talentem do gotowania. Grzesio mimochodem zaprasza ją na wspólną kolację.

Afera ma swój początek już następnego dnia rano gdy mąż Katarzyny oskarża ją o zdradę. Podejrzewa jednak jej szefa – posła Biernackiego.

Czy Grzegorz zdradzi Elżunię z Kleczkowską? Czy plany adopcyjne Eli mają jeszcze sens? To wszystko na antenie od połowy listopada w kolejnych odcinkach serialu "Złotopolscy".

Zobacz także:

d3vy5gu

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d3vy5gu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vy5gu