Pokazała siostrę. "Ta sama krew, ten sam stajl". A wygląd?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska oficjalnie są parą od 2018 roku
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska oficjalnie są parą od 2018 roku
Źródło zdjęć: © ONS

13.10.2020 13:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda "M jak miłość" rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoich bliskich. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i zamieściła na Instagramie zdjęcie z siostrą. Podobne?

Adriana Kalska, która i w serialu, i w życiu występuje u boku Mikołaja Roznerskiego, należy do tych gwiazd, które mocno dbają o swoją prywatność. Choć aktorka "M jak miłość" jest aktywna w mediach społecznościowych, promuje tam głównie swoje zawodowe przedsięwzięcia. Prywatne zdjęcia, a zwłaszcza zdjęcia z rodziną, to raczej rzadkość. Tym bardziej Kalska zaskoczyła fanów wspólną fotografią z siostrą, którą zamieściła na Instagramie.

Kalskie zamieściły zdjęcie z wypadu do restauracji. Ubrane tak samo wywołały lawinę komentarzy. Mikołaj Roznerski skomentował nawet, że siostry wyglądają jak bliźniaczki.

"Bliźniaczki kochane" - napisał żartobliwie. Inni zaś prześcigali się w znajdywaniu różnic i podobieństw, do czego w samym poście zachęciła zresztą Kalska.

"Znajdź różnicę. Pani architekt – polecam z czystym sercem. Ta sama krew, ten sam stajl" – napisała aktorka "M jak miłość".

"Gdyby nie ten kolor włosów",

"Uśmiech i noski identyczne" - wymieniali internauci.

A waszym zdaniem jak jest? Kalskie są do siebie podobne?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także