Adrian Urban wygrał pierwszy "Bar". Spełnia marzenia w Londynie

Adrian Urban wygrał pierwszy "Bar". Spełnia marzenia w Londynie
Źródło zdjęć: © East News

19.03.2019 11:09, aktual.: 19.03.2019 21:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adrian Urban pokonał kilkunastu rywali, walczących o względu klientów baru i telewidzów Polsatu. Co zrobił z wygraną i czym się teraz zajmuje?

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji "Big Brothera" w TVN, Polsat zaprezentował swoim widzom "Bar".

Adrian Urban był pierwszym zwycięzcą tego reality show. Wychodząc z programu w 2002 r. miał 18 lat i kluczyki do mieszkania na Saskiej Kępie, które było nagrodą główną pierwszej edycji.

Młody tczewianin marzył o wygranej, ale przede wszystkim chciał wyrwać się z małego miasteczka i "odizolować od problemów". Zamiast jednak wyjechać do Warszawy, jeszcze rok od zakończenia programu mieszkał w rodzinnym Tczewie.

Uczył się i prowadził mały pub. Poważna zmiana w jego życiu zaszła w 2005 r., gdy przeprowadził się do Londynu.

Do Wielkiej Brytanii, tak jak wielu Polaków, wyruszył za pracą. Najpierw zarabiał na chleb, wożąc turystów rikszą. Pracował też w radiu Urban FM i śmiał się, że chyba nie dostał tej pracy przez nazwisko ("urban" to po angielsku "miejski"). Później można go było słyszeć na antenie Polish Radio London, z którym pożegnał się kilka dni temu.

Jeszcze przed programem Adrian interesował się hip-hopem i chciał spróbować swoich sił w roli producenta muzycznego. W końcu zaczął tworzyć pod pseudonimem uRban, nawiązując współpracę z artystami z Europy, USA i krajów Ameryki Południowej.

Od kilku lat jest także youtuberem. Jego kanał "uRban w Londynie" subskrybuje ponad 70 tys. widzów, którzy słuchają jego opowieści m.in. o codziennym życiu w stolicy Wielkiej Brytanii.

Nie zabrakło też filmików, w których Urban opowiada o nieznanych kulisach "Baru".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także