Trwa ładowanie...
23-02-2015 10:18

"Adam szuka Ewy": w czwartym odcinku bohaterowie pójdą na całość?

"Adam szuka Ewy": w czwartym odcinku bohaterowie pójdą na całość?Źródło: mat. prasowe
d3pjs46

W tym odcinku spotykają się Jasper i Anne Linde. Anne Linde to wysoka, uparta i niezwykle uduchowiona kobieta, dla której kreatywność jest jedną z podstawowych zasad w życiu. Na co dzień niezwykle samodzielna, nie potrafiła wzbudzić jak dotąd gorącego uczucia w żadnym mężczyźnie. Anne Linde ma nadzieję, że właśnie na wyspie uda jej się spełnić marzenie i spotkać bratnią duszę.

Jasper swoim wyglądem przyciąga wzrok od pierwszego spojrzenia. Jest dobrze zbudowany, ma długie włosy i zdaje się w ogóle nie przejmować swoją nagością. Mężczyzna pracuje w branży gastronomicznej, jednak najlepiej określa go jego ideologia - wierność hippisowskim zasadom. Jest hedonistą w pełnym tego słowa znaczeniu, a miłość to dla niego nienazwana moc przyciągania. W teorii Jasper i Anne Linde są dla siebie stworzeni, jednak czy dadzą sobie szansę w programie?

I co wydarzy się, gdy na wyspie pojawi się nieoczekiwanie specjalistka od masażu tantrycznego Mayke? Czy kobieta, dla której sztuka miłości to codzienna praca, będzie potrafiła uszczęśliwić siebie dzięki znalezieniu odpowiedniej osoby?

Sytuacja staje się jeszcze bardziej interesująca, gdy okazuje się, że Jasper tak naprawdę wcale nie ma wyboru... A obecność Mayke na wyspie oznacza dla niego pojawienie się na horyzoncie poważnej rywalki w walce o miłość.

d3pjs46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pjs46