Trwa ładowanie...
02-03-2015 11:13

"Adam szuka Ewy": gorące sceny w odważnym reality-show

"Adam szuka Ewy": gorące sceny w odważnym reality-showŹródło: tlc
d3l48ux
d3l48ux

Ta młodziutka dziewczyna doskonale zna własną wartość, szczególnie troszczy się o swój wizerunek - jest dumna ze swojego wyglądu i ze śmiałością pokazuje duży biust, znacząco uwydatniający jej seksapil. Jest pewną siebie studentką, która nie wstydzi się niczego i odważnie ogląda za muskularnymi i charyzmatycznymi mężczyznami.

22-letni Maurice to niezależny przedsiębiorca, który nie wyprowadził się jeszcze z rodzinnego domu, gdyż uwielbia towarzystwo swojej matki. W przeszłości był niepozornym nastolatkiem, jednak w atrakcyjnego mężczyznę zmieniły go ciężka praca nad własnym ciałem i godziny spędzone na siłowni. Jak dotąd ma doświadczenie jedynie w przelotnych relacjach, ale czuje, że jest już gotowy na stały związek.

Romantyczna sceneria wydaje się idealna na odnalezienie miłości, jednak po pierwszym spotkaniu staje się jasne, że nic nie zaiskrzy między nim a Raffaellą.
Czy druga "Ewa" sparowana z Mauricem wywrze na nim lepsze wrażenie? I jak zareaguje Raffaella na kolejnego mężczyznę, który jest już w drodze na wyspę?

d3l48ux

Nikt nie spodziewa się, że tym razem do wyzwania stanie więcej uczestników, zdeterminowanych, by rywalizować o miłość. Do ich grona dołączy 22-letnia Samantha, która jest trenerką koni i, podobnie jak Maurice, ma niezwykle silną relację z matką. Ma za sobą jednak burzliwą przeszłość z niewłaściwymi facetami i nadzieję, że tym razem w końcu znajdzie tego jedynego mężczyznę, z którym wspólnie będzie mogła korzystać z radości życia i który da jej potrzebne oparcie. Także obecni na wyspie panowie będą mieli kolejnego rywala - tajemniczego Svena, który wywróci dotychczasowe relacje do góry nogami. * Jak tropikalnym słońcu uczestnicy poradzą z tak dużą konkurencją? Czy uda im się dokonać dobrego wyboru i znaleźć miłość na całe życie?*

d3l48ux
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l48ux