Trwa ładowanie...
d39mcjx

"Adam szuka Ewy": emocje w trzecim odcinku sięgną zenitu!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Adam szuka Ewy": emocje w trzecim odcinku sięgną zenitu!
(mat. prasowe)
d39mcjx

23-letnia dziewczyna niedawno straciła sporo kilogramów i właśnie na tej tropikalnej wyspie pierwszy raz zdobędzie się na odwagę, aby całkowicie odsłonić swoje ciało. W programie weźmie udział razem z 28-letnim Maartenem - pisarzem-hedonistą poszukującym esencji kobiecości. Szuka on takiej partnerki, która będzie dla niego inspiracją do napisania książki. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że należy do ludzi majętnych.

Nanda i Maarten przeżywają wspólnie romantyczną noc, ale pojawienie się tryskającej życiem Cherry wywołuje ogromne zamieszanie. Kobieta skupi na sobie uwagę Maartena, co będzie wielkim ciosem na nowo zdobytej pewności siebie Nandy i dużym sprawdzianem jej odwagi. Jednak zachowanie mężczyzny nie spodoba się nowoprzybyłej, pełnej energii dziewczynie. Pisarz straci też zaufanie wrażliwej Nandy. Czy uda mu się odzyskać ich względy i przekonać do własnej osoby, zanim fale wyrzucą na wyspę jeszcze jednego uczestnika - byłego pływaka o imieniu Sander, który również marzy o znalezieniu na wyspie Mogo Mogo partnerki na resztę życia?

O tym, kto jako pierwszy opuści wyspę, zdecyduje wynik ekscytującego zadania. Po tej walce w grze pozostanie tylko troje uczestników, a jeden z nich stanie przed niełatwym wyborem, który może zadecydować o znalezieniu miłości na całe życie...

d39mcjx

Podziel się opinią

Share
d39mcjx
d39mcjx