Trwa ładowanie...

Adam Sztaba: Musiał się tłumaczyć przed szefami!

Share
Adam Sztaba: Musiał się tłumaczyć przed szefami!Źródło: AKPA
d1odxc5

Nie cichną kontrowersje związane z wypowiedzią *Adama Sztaby w trakcie ostatniego odcinka "Must be the music"! Juror skrytykował wtedy gościnnie występującą Sylwię Grzeszczak i ostro skomentował jej repertuar. Okazało się, że szefowie Polsatu nie puścili mu płazem takiego zachowania, zażądali wyjaśnień i nakazali mu przeprosić piosenkarkę!*

– Wszystkim życzę, żebyście nie musieli śpiewać takiego repertuaru, jak skądinąd zdolna Sylwia Grzeszczyk – zwrócił się Adam Sztaba do uczestników programu chwilę po występie piosenkarki, która była gwiazdą programu. Zdążyła już też zejść ze sceny, więc nie miała jak odpowiedzieć na zarzuty jurora.

- Adam został zatrudniony, by oceniać uczestników, a nie zaproszonych przez nas gości. To było nie tylko nie na miejscu, ale po prostu niegrzeczne - powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji show.

d1odxc5

Rzeczywiście, juror nie powinien tak dobitnie pokazywać swojej niechęci do Sylwii Grzeszczak, której piosenki od kilku miesięcy biją rekordy popularności w rodzimych stacjach radiowych. Dodatkowo jej debiutancki album doczekał się statusu złotej płyty i producenci programu pewnie myśleli, że zaproszenie jej do "Must be the music" przypadnie widzom do gustu i podniesie jego prestiż. Słowa Adama Sztaby tylko potwierdziły, że juror czuje się zbyt pewnie na planie show i może sobie pozwolić na zbyt wiele.

Póki co piosenkarka nie skomentowała zachowania Sztaby, lecz nietrudno się domyślić, że jego słowa mogły ją bardzo zaboleć...

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Sylwia Grzeszczak do tej pory nie odpowiedziała na atak Adama Sztaby

d1odxc5

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1odxc5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1odxc5