Trwa ładowanie...

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony ma nową piosenkę. Rolnik robi karierę w disco-polo

Kto by się spodziewał, że Kraśko, którego widzowie poznali w pierwszej edycji show TVP, 4 lata po emisji nadal będzie wzbudzał mnóstwo emocji? Rolnik już nie zajmuje się jedynie gospodarstwem, robi też karierę medialną i muzyczną. Rolnik Pan to jego nowy przebój.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony ma nową piosenkę. Rolnik robi karierę w disco-polo
Źródło: Facebook.com
d24p6ht

Piosenka nie została jeszcze w całości zaprezentowana, chociaż Kraśko na swoim facebookowym profilu ogłaszał wielką premierę. Dostępny jest jednak filmik z kręcenia teledysku, a rolnik zaprosił swoich fanów na imprezę, która odbędzie się w Boćkach na Podlasiu - tam wielbiciele lekkich rytmów będą mogli usłyszeć nie jedną, a aż dwie nowe piosenki.

Adam Kraśko wciąż odcina kupony od sławy, którą przyniósł mu udział w popularnym programie Jedynki. Chociaż jego celem było znalezienie miłości, a nawet żony, a to się w przypadku Adama nie powiodło, rolnik absolutnie nie jest przegrany. Show przyniósł mu popularność i otworzył drzwi do nowej kariery. Kraśko nie może więc narzekać - pojawia się na imprezach rolniczych, w programach śniadaniowych, śpiewa, nagrywa klipy. Pojawił się też w show telewizji Polsat "Celebrity Splash", w programach kulinarnych "Hell's Kitchen" i "Top Chef", na planie "Tańca z Gwiazdami".

Kraśko nie daje zapomnieć o sobie, ale i o znajomych z show. Wciąż utrzymuje kontakt z uczestnikami programu, w mediach społecznościowych publikuje wspólne zdjęcia, również z ważnych uroczystości, na przykład ślubów. A co z jego życiem uczuciowym?

d24p6ht

Rok temu mówił w wywiadzie z "Rewią", że znalazł partnerkę: - To Kasia Grycuk z drugiej edycji, kandydatka Roberta Filochowskiego. Mieszka w Grabówce koło Białegostoku. Od jakiegoś czasu jesteśmy w kontakcie.

Okazuje się, że ten związek to już przeszłość.

Kraśko próbuje swoich sił w muzyce dico-polo już od kilku lat. W 2015 roku razem z zespołem XFORT śpiewał "Ona jest cudowna" i "Oj Aniu, Aniu", a rok później zaprezentował utwór "Wigry 3".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d24p6ht

Podziel się opinią

Share
d24p6ht
d24p6ht