Trwa ładowanie...

Adam Kraśko: chwali się pięknymi fankami, a ukochaną ukrywa przed światem

Share
Adam Kraśko: chwali się pięknymi fankami, a ukochaną ukrywa przed światem
Źródło: newspix.pl
debtlks

Kilka tygodni temu najpopularniejszy rolnik w Polsce zdradził, że w jego życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. W rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium", Adam Kraśko wyznał, że poznał sympatię na jednym z koncertów.

- Sama do mnie podeszła. Bardzo miło nam się rozmawiało, więc wymieniliśmy się numerami telefonów i teraz pozostajemy w stałym kontakcie- mówił w wywiadzie.

Jak wyznał, "znajomość rozwija się w dobrym kierunku", a para w sierpniu planuje wspólny wyjazd. Ciekawscy internauci nie mają jednak co liczyć na zdjęcia Kraśki i jego sympatii w sieci. Póki co śpiewający gospodarz z Podlasia chwali się wieloma kobietami, które spotyka, ale nie tą jedyną.

debtlks

Ogromne zainteresowanie wzbudziła wspólna fotografia rolnika z nową gwiazdką disco polo Helenką, czy też z atrakcyjną Klaudią. Jak jednak zapewnił w kolejnej rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium", żadna z tych pań nie skradła jego serca.

- Klaudia, której zdjęcie zamieściłem, to po prostu moja przyjaciółka. Zaś z Helenką wystąpiłem na koncercie. Poza tym nic nas nie łączy - podkreślał.

Dlaczego jednak Kaśko nie pokazuje zdjęć z dziewczyną, z którą łączy go prawdziwe uczucie? Jak wyjaśnia, dzieje się tak właśnie z woli jego wybranki.

- Ta ważna dla mnie dziewczyna chce pozostać anonimowa. (...) Liczę, że ta znajomość rozwinie się w coś wyjątkowego - mówi tajemniczo.

Zobacz Adama Kraśko na planie "Celebrity Splash".

(fot. Facebook, Kraśko i Helenka)
Źródło: (fot. Facebook, Kraśko i Helenka)
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
debtlks

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
debtlks
debtlks