Trwa ładowanie...

Ada z "Królowych życia" pojechała w góry z młodszym ukochanym. Nie szczędzili sobie czułości

Adrianna Eisenbach, znana z programu "Królowe życia", wypoczywa w Zakopanem. Pokazała na Instagramie piękne zdjęcia z górskiej wyprawy i podzieliła się pewną refleksją.

Adrianna Eisenbach, bohaterka programu "Królowe życia"Adrianna Eisenbach, bohaterka programu "Królowe życia"Źródło: AKPA
d3m3rru

Adrianna Eisenbach niewątpliwie jest jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek programu stacji TTV. Głównie za sprawą wyglądu. Ciało 50-latki z Wrocławia niemal w całości pokrywają kolorowe tatuaże, które są jedną z największych miłości jej życia. W ciągu dwóch lat Adrianna ozdobiła nimi praktycznie całe ciało, od stóp do głów, łącznie z miejscami intymnymi. "Ponieważ bardzo dużo ludzi pyta dalej, czy mam wytatuowane piersi i sutki oraz muszelkę, to powiem: tak, mam to wszystko wytatuowane (...)" - zdradziła jakiś czas temu na Instagramie.

Niedawno "królowa życia" pochwaliła się w sieci zdjęciami z wypadu do Zakopanego. Na podbój stolicy Tatr wybrała się z młodszym o 30 lat ukochanym. Wspólnie z Dawidem przemierzali górskie szlaki, a bliskie spotkanie z naturą zrobiło na Adriannie wielkie wrażenie.

Znane pary ze sporą różnicą wieku

"Góry to ogromna potęga. Nikt ich nie ruszy, nie zmyje, nie przeniesie ani nie podniesie. Majestatycznie się nam prezentują i jedyne, czego od nas oczekują, to szacunek i respekt do natury (...) Pielęgnujmy, odwiedzajmy, ale nie przesadzajmy. Natura bez człowieka wyżyje, my bez natury cienko byśmy gwizdali, bo nawet powietrza wdychać byśmy rady nie dali" - podzieliła się z internautami refleksją Ada.

Na zdjęciach, które wrzuciła do sieci, wrażenie robią nie tylko górskie widoki z Tatr, ale jak zwykle barwna, sportowa stylizacja celebrytki.

Adrianna Eisenbach Instagram
Adrianna EisenbachŹródło: Instagram

Warto zauważyć, że na górskim szlaku Adrianna nie szczędziła sobie czułości z młodziutkim partnerem. Jak zdradziła kilka miesięcy temu, mimo różnicy wieku, doskonale dogaduje się z Dawidem, który jest troskliwym partnerem. Zapewnia, że najbliżsi kibicują temu związkowi.

d3m3rru

"Moi synowie wiedzą i cieszą się, że po tylu latach bez partnera nareszcie mam kogoś, kto mnie potrafi rozweselić i się o mnie troszczyć" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Screen z profilu Adrianny z "Królowych życia" Instagram
Screen z profilu Adrianny z "Królowych życia"Źródło: Instagram
d3m3rru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m3rru