Trwa ładowanie...

A to niespodzianka! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w "Agencie"

Premiera nowej edycji show „Agent. Gwiazdy” za pasem. Widzów czekają nie tylko niespodzianki związane z nowym obliczem znanych i lubianych, ale także specjalni goście!

Share
A to niespodzianka! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w "Agencie"
Źródło: AKPA
d4ktzbw

Małgorzata i Radosław Majdanowie w kolejnym show? Popularność przyniósł im udział w „Azja Express”. Choć nie wygrali programu, to zostali jednymi z najbardziej lubianych uczestników. Teraz okazuje się, że będzie można zobaczyć ich w „Agencie”.

Z konferencji programu wynikło, że wystąpią w jednym, z odcinków. Mając na uwadze, że okazali się jedną z najbarwniejszych par w show, można już się spodziewać, że i tym razem dostarczą widzom rozrywki. Przypomnijmy, że w show biorą udział Daria Ładocha (blogerka kulinarna), Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Michał Będźmirowski (bloger, Modny Tata), Odeta Moro, Olga Frycz, Piotr Kędzierski, Tomasz Niecik i Joanna Jędrzejczyk.

W jakim charakterze się pojawią Majdanowie? Dowiemy się z nowych odcinków „Agenta”. Premiera na antenie TVN już 14 lutego.

d4ktzbw

Tutaj sprawdzicie aktualny program TV.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o swoim nowym programie

d4ktzbw

Podziel się opinią

Share
d4ktzbw
d4ktzbw