Trwa ładowanie...

"A normalnie o tej porze" znika z anteny!

"A normalnie o tej porze" znika z anteny!Źródło: AKPA
ddob6sl
ddob6sl

Kierownictwo TVP 2 zdecydowało o zakończeniu emisji programu “A normalnie o tej porze”. Ostatnie wydanie talk-show, wprowadzonego do ramówki zaledwie miesiąc temu, nadane zostanie w piątek 1 kwietnia br.

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, powodem zdjęcia “A normalnie o tej porze” są bardzo słabe wyniki jego oglądalności. Rafał Rastawicki, dyrektor TVP 2, potwierdził Wirtualnemedia.pl, że magazyn znika z anteny, ale nie chciał komentować tej decyzji.

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, po ponad pięciu tygodniach emisji “A normalnie o tej porze”, średnia oglądalność talk-show wyniosła zaledwie 370 tys. widzów, co przełożyło się na 3,78 proc. udziału w grupie 4+ i 3,93 proc. w komercyjnej 16-49 - zdecydowanie mniej od konkurencji i mniej niż TVP 2 osiągała w tym paśmie rok wcześniej (miała odpowiednio 8,63 proc. i 10,35 proc. udziału). Program nie rokował, że będzie mieć lepsze wyniki w przyszłości. - Wyniki negatywnie nas zaskoczyły, redakcja przygotowując ten magazyn wiedziała jak trudna to jest pora - mówi nam jeden z pracowników TVP 2.

- Był to program z wyższej półki, nastawiony na kulturę, obyczaj, a takich audycji brakuje w telewizji. W badaniach został on bardzo dobrze oceniony pod względem formuły, prowadzenia, scenografii, ale źle pod kątem wyboru grupy docelowej. Gromadził za mało młodych widzów, do których był adresowany. Trudno było nam walczyć z Jedynką nadającą “Teleexpress” i stacjami komercyjnymi, zajmującymi w tym paśmie większość rynku - mówi kierująca redakcją “A normalnie o tej porze” Alicja Resich-Modlińska. - Zachowujemy czołówkę, oprawę i format z nadzieją, że program ruszy ponownie jesienią, być może o innej porze lub z mniejszą częstotliwością - dodaje.

ddob6sl

A normalnie o tej porze” przygotowywała ekipa porannego “Pytania na śniadanie”. Oba programy mają też tych samych prowadzących - w przyszłym tygodniu do grona gospodarzy “Pytania” dołączą Tomasz Kammel i Olimpia Ajakaiye, którzy zadebiutowali w popołudniowym talk-show.

Od poniedziałku 4 kwietnia w paśmie “A normalnie o tej porze”, czyli w dni powszednie o 16.35, nadawane będą powtórki “Czasu honoru”. * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

ddob6sl

Zobacz także:

Tomasz Kammel

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

ddob6sl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddob6sl