Trwa ładowanie...

A miało być tak pięknie. Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" rozstali się

Czwarta edycja "Rolnika" dawno się skończyła. Spore zainteresowanie budzą jednak losy bohaterów, którzy pojawili się w show. Okazuje się, że związek Karola i Jagody nie przetrwał. Para postanowiła zakończyć związek.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

A miało być tak pięknie. Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" rozstali sięŹródło: Materiały prasowe
dh60y0e
dh60y0e

Karol zgłosił się do programu, żeby znaleźć miłość swojego życia. Kandydatki bardzo mocno walczyły o względy rolnika, ten jednak zdecydował się stworzyć związek z Jagodą.

Dziewczyna niespodziewanie pojawiła się w późniejszych odcinkach "Rolnik szuka żony". Swoją obecnością błyskawicznie wywołała falę komentarzy i pojawiły się pogłoski sugerujące, że jest podstawiona. Plotki podsycał fakt, że niedaleko gospodarstwa Karola mieszkali dziadkowie wybranki rolnika. Obydwoje jednak zapewniali, że nic nie było ustawiane i domysły są bezpodstawne

Kiedy uwierzono w słowa zakochanych, wydawałoby się, że są wręcz stworzeni dla siebie. Chętnie udzielali wywiadów i pokazywali się w mediach. Ostatnio jednak dowiedziano się, że nie byli pisani dla siebie i ich drogi się rozeszły.

dh60y0e

- Rozstaliśmy się i proszę mi wybaczyć, ale nie będę tego komentować. Chcę odzyskać spokój i prawo do prywatności - skomentowała Jagoda w "Na Żywo". Oprócz tego, usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z Karolem, które dotychczas zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Życie bywa przewrotne. Mamy jednak nadzieję, że zarówno Jagoda, jak i Karol znajdą w końcu tę jedyną miłość.

ZOBACZ TAKŻE: Manowska: "Żyję życiem naszych bohaterów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dh60y0e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh60y0e