Trwa ładowanie...

90' Festival: największe muzyczne widowisko lat 90. w Europie

Share
90' Festival: największe muzyczne widowisko lat 90. w Europie
Źródło: mat. prasowe
d4kq98a

90' Festival to niepowtarzalna muzyczna podróż, obudzenie wspomnień z tamtych lat, wreszcie świetna zabawa dla wszystkich pokoleń. Muzyczny powrót z królem muzyki lat 90. - III edycja i potrójna dawka muzycznych atrakcji, tylko w Bielsku-Białej już 13 sierpnia 2016 roku. Tegoroczna edycja 90' Festival to jeden dzień wypełniony niezwykłymi atrakcjami. Powrót do pierwszej jednodniowej formuły festiwalu zyskał na sile. Tego jeszcze nie było - legendarny headliner na scenie z niesamowitym show! 13 sierpnia wystąpią: SCOOTER, MARK OH, ICE MC, TWENTY4SEVEN, ACTIVATE, "Typ Niepokorny" polskiej sceny muzycznej STACHURSKY oraz oficjalny rezydent 90' Festival - DJ QUICKSILVER, ale to nie wszystko. Muzyka zawładnie sceną, a scena zawładnie tłumem fanów, dla których 90' Festival stał się muzyczną mekką.

To już pewne! 90' Festival w Bielsku-Białej to jeden z najważniejszych punktów na festiwalowej mapie Polski. Bielsko-Biała już po raz trzeci zamieni się w stolicę eurodance, w której pojawią się muzyczne legendy lat 90. To tutaj zjadą fani z całej Europy, to tutaj obudzą się wspomnienia, to tutaj odżyją muzyczne emocje, to tutaj połączą się pokolenia.

Tym razem tereny Dębowca zamienią się w największą scenę muzyki eurodance w historii z rekordowym nagłośnieniem w historii Podbeskidzia. Ogromny teren - 60 000 m2 powierzchni open air, na którym powstanie miasteczko festiwalowe, strefa gastro, Food Trucki, specjalna strefa VIP oraz rozchwytywana strefa Golden Circle. W tym roku w centrum handlowym Sarni Stok odbędzie się konferencja prasowa z udziałem tegorocznych artystów.

d4kq98a

90' Festival to święto muzyki eurodance, ale także wiele poprzedzających imprezę akcji. Patrol 90' Festival wyruszył na drogi. Piękne kobiety i szybkie samochody pojawiają się na najlepszych imprezy Śląska i Podbeskidzia. Studio 90' Festival w Sarnim Stoku to miejsce w Bielsku-Białej, w którym można zakupić bilety, zgarnąć świetne gadżety i uzyskać informacje o wydarzeniu. Każdego dnia, 24h/dobę załoga 90' Festival jest dostępna dla fanów.

Otwarcie bram (strefa chill: 12:00) Otwarcie strefy koncertowej: 16:00 Start koncertów: 18:00

Bilety można kupić w przedsprzedaży na stronie www.90festival.pl, w sieci Ticketpro oraz w salonach Empik. Bilety dostępne również w kasach w dniu imprezy.

 (fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
 (fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
 (fot. mat. prasowe)
Źródło: (fot. mat. prasowe)
d4kq98a

Podziel się opinią

Share
d4kq98a
d4kq98a