Trwa ładowanie...
do22sf1
Informacja prasowa
tvp

„8 Wspaniałych" – nowość Telewizji Polskiej od 20 marca w TVP1

W piątek, 20 marca o godz. 20:35 TVP1 zaprasza widzów na nowy program „8 Wspaniałych", w którym ośmiu, samotnych mężczyzn podejmie niełatwą próbę zmiany swojego życia. Program poprowadzi Marta Manowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 „8 Wspaniałych" – nowość Telewizji Polskiej od 20 marca w TVP1
(tvp)
do22sf1

Informacja prasowa

   tvp
(tvp)

„8 Wspaniałych" to kolejny program Telewizji Polskiej o charakterze prospołecznym. Poruszane w nim tematy dotyczą ważnych problemów współczesnych Polaków m.in.: rodziny, wychowania, tradycji, wzorców postępowań, czy zawirowań uczuciowych.

do22sf1

Bohaterami programu są mężczyźni w wieku od 38 do 49 lat, pochodzący z różnych stron Polski, wyłonieni w ramach castingu. Każdy z nich ma inny problem, który stanowi przeszkodę w zbudowaniu trwałego i szczęśliwego związku. W programie zobaczymy walkę uczestników z własnymi ograniczeniami, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, cierpieniem po utraconej miłości, czy odrzuceniem ze strony najbliższych.

Cykl składa się z 10 odcinków pełnych wyzwań, z którymi ośmiu mężczyzn będzie musiało się zmierzyć, aby móc nazywać się „wspaniałymi”. Panowie będą m.in. uczyć się typowo damskich zawodów, brać udział w grach psychologicznych, wieczorkach artystycznych,
a także wykonywać survivalowe zadania.

Program został zrealizowany we wsi Roskosz na Lubelszczyźnie, a jego prowadzącą jest Marta Manowska, znana z programów „Rolnik szuka żony" , „Sanatorium miłości" czy „The Voice Senior" .

do22sf1

„8 Wspaniałych" od 20 marca, w każdy piątek, o godz. 20:35 w TVP1.

   tvp
(tvp)

Informacja prasowa

do22sf1

Podziel się opinią

Share
do22sf1
do22sf1