Trwa ładowanie...

"7420 Milion Od Zaraz" - nowy program Krzysztofa Ibisza!

Share
"7420 Milion Od Zaraz" - nowy program Krzysztofa Ibisza!
Źródło: AKPA
d4id95t

”7420 Milion Od Zaraz” - Chcemy zmienić Twoje życie! I zrobimy to NA ŻYWO!

”7420 Milion Od Zaraz” to program na żywo, podczas którego można wygrać nawet milion złotych!!! Gospodarzem show będzie Krzysztof Ibisz, który w prowadzeniu teleturniejów nie ma sobie równych. Obok niego w studiu zasiądzie także dwoje gości specjalnych. Będą to osoby związane z polskim showbiznesem.

Każda osoba chcąca wziąć udział w loterii i mieć możliwość uczestnictwa w programie ”7420 Milion Od Zaraz” musi wysłać sms o treści MILION pod numer 7420. Przed programem spośród zgłoszeń sms wyłonionych zostanie losowo 5 uczestników. Zostaną oni uprzedzeni telefonicznie i w niedzielę pojawi się w każdym z 5 domów ekipa telewizyjna. W momencie rozpoczęcia programu na żywo, kontaktujemy się z naszymi pięcioma reporterami – przedstawicielami Krzysztofa Ibisza.

Poznajemy pięciu finalistów wraz z ich rodzinami, znajomymi, sąsiadami. W trakcie show będą oni musieli jak najciekawiej opowiedzieć o tym, na co chcą przeznaczyć ewentualną wygraną w programie. A są to niemałe pieniądze - nagroda gwarantowana dla zwycięzcy odcinka to 333 333, 34 zł. (1/3 miliona), a może urosnąć nawet do 1 000 000 złotych (zależy to od tego, jaka część widzów odda na niego swój głos). Troje uczestników, którzy zajmą kolejne lokaty wygra pokaźne nagrody pieniężne. Będzie to odpowiednio 100 000 zł., 50 000 zł. oraz 25 000 zł.

d4id95t

Od tego momentu widzowie Polsatu mogą głosować na jednego z pięciu kandydatów, a każdy z głosów oddanych na swojego ulubionego uczestnika jest równocześnie smsem zgłoszeniowym danego widza do loterii, w której można wygrać uczestnictwo w programie „7420 Milion Od Zaraz”.

Szansę na zdobycie nagrody mają również goście specjalni w studiu. Oni też mogą typować zwycięzcę spośród 5 uczestników i na bieżąco komentować ich pomysły oraz to, co aktualnie dzieje się w ich domach. Jeżeli trafnie wytypują zwycięzcę wygrywają aż 25 000 zł.

Finał każdego odcinka to moment, w którym Krzysztof Ibisz ogłasza wyniki głosowania widzów. Poznajemy zdobywców II, III i IV miejsca. Gdy na placu boju pozostaje już tylko dwóch graczy, notariusz, czuwający nad przebiegiem głosowania, dzwoni do osoby, która zdobyła najwięcej głosów widzów. Dwaj pozostali w grze uczestnicy i ekipy telewizyjne czekają w napięciu, czyj telefon zadzwoni. Gdy wszystko będzie już jasne czeka nas tylko oficjalne ogłoszenie wysokości wygranej i wielka feta zwycięzcy!

Chcemy zmienić Twoje życie! I zrobimy to NA ŻYWO!

d4id95t

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4id95t
d4id95t