Trwa ładowanie...

"666 Park Avenue": Pożegnanie z mieszkańcami rezydencji Drake

Share
"666 Park Avenue": Pożegnanie z mieszkańcami rezydencji Drake
Źródło: 13th Street Universal
d3oqy6k

Niekończące się intrygi, złowieszcze życzenia, tajne układy i morderstwo - co jeszcze wydarzy się w Drake? Czy Jane i Henry wpadną w sidła demonicznego właściciela rezydencji? Kim jest tajemniczy gość, który wprowadzi zamieszanie w życiu mieszkańców? Finałowe odcinki mrożącego krew w żyłach serialu *"666 Park Avenue" tylko na antenie 13 Ulicy w każdą środę o godz. 22:00.*

Pod adresem 666 Park Avenue czai się zło w najczystszej postaci. Mieszkańcy rezydencji Drake opętani są przez złe moce. Jane Veen i Henry Martin są jednymi z ofiar diabolicznego właściciela posiadłości. Pewny siebie i nieobliczalny Gavin Doran spełnia najskrytsze życzenia swoich gości, tylko po to, by stali się jego dłużnikami do końca życia.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29716,title,666-Park-Avenue,serial.html )**

d3oqy6k

W finałowych odcinkach serii Jane będzie próbowała rozwikłać tajemnicę kryjącą się za murami Drake, zaś Henry rozpocznie kampanię do Rady Miejskiej. Louise i Brian wpadną w ogromne tarapaty. Wreszcie Jane odkryje brutalną prawdę na temat przeszłości swojej rodziny i będzie musiała podjąć decyzję, która zmieni jej życie już na zawsze.

Amerykański dreszczowiec "666 Park Avenue" to serial w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych wystąpili: Vanessa Williams, Terry O’Quinn (jako Olivia i Gavin Doran) oraz Rachael Taylor i Dave Annable (jako Jane Veen i Henry Martin). Na ekranie pojawią się również m.in. Robert Buckley (jako Brian Leonard), Samantha Logan (w roli Nony Clark), czy Mercedes Masohn (jako Louise Leonard).

Kolejne odcinki serialu *"666 Park Avenue" oglądać można w każdą środę o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29716,title,666-Park-Avenue,serial.html )**

d3oqy6k

Podziel się opinią

Share
d3oqy6k
d3oqy6k