Trwa ładowanie...
d2f4d6v

500+ na pierwsze dziecko. Tak TVP nabijało się z pomysłu

Od 1 lipca 2019 roku o 500+ na pierwsze dziecko może ubiegać się każdy rodzic. Ów fakt przewidzieli jakiś czas temu twórcy telenoweli "Klan", którzy w jednym z odcinków postanowili uwzględnić temat popularnych świadczeń. Zrobili to jednak w dość zaskakujący sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W telenoweli "Klan" poruszono temat programu 500+ w prześmiewczy sposób
W telenoweli "Klan" poruszono temat programu 500+ w prześmiewczy sposób (vod.tvp.pl)
d2f4d6v

500+ w serialu TVP

Kwestia programu "Rodzina 500+" pojawiła się w 2883. odcinku serialu "Klan". Sprawa zasiłku znalazła się w scenie z Pawłem Lubiczem (Tomasz Stockinger), jego córką Agnieszką (Paulina Holtz) i wnuczką Zosią (Amelia Malesa). Rozmawiali o przyszłości Zosi i jej planach na założenie rodziny. Stwierdziła, że z pieniędzy z programu 500+ przeżyje bez problemu.

- Kochanie, a możesz mi powiedzieć coś więcej, dlaczego ty nie chcesz męża? Rodzina to jest świetna sprawa! - zapytał dziadek.
- Ale rodzinę to ja chcę, będę miała dziesięcioro dzieci. Ale męża nie - odpowiedziała mu wnuczka.
- To ciekawa koncepcja - zdziwił się doktor Lubicz.
- Wiesz, Zosieńko, wydaję mi się, kochanie, że jak będziesz chciała wychować dziesięcioro dzieci, to jednak mąż się przyda. Po prostu nie będziesz miała czasu na nie zarabiać - wtrąciła Agnieszka.
- To nie tak, mamo! Na każde dziecko będę miała po 500 złotych. A za pięć tysięcy to ja sobie poradzę - zripostowała Zosia.

Telenowela "Klan" to najdłużej emitowany serial w historii polskiej telewizji. Jest nieprzerwanie nadawany od 22 września 1997 roku.

d2f4d6v

Podziel się opinią

Share
d2f4d6v
d2f4d6v