Trwa ładowanie...
07-05-2008 11:13

5. sezon "Desperate Housewives" pięć lat później?

5. sezon "Desperate Housewives" pięć lat później?
d264lgp
d264lgp

Rachel Fox swoją rolą w serialu *Desperate Housewives podbiła serca widzów. Teraz wszystko wskazuje na to, że 11-latka grająca Kaylę Scavo opuści Wisteria Lane. Dlaczego?*

Fox pojawiła się w serialu w premierowym odcinku 3. sezonu. Początkowo planowano, że wystąpi jedynie w sześciu epizodach. Ekipa produkcyjna była jednak tak zachwycona talentem 11-letniej aktorki, że zaangażowała ją do 13 odcinków 3. serii i regularnych występów w 4. sezonie.

Wygląda jednak na to, że teraz przygoda Rachel Fox z serialem powoli dobiega końca.

- Jestem dobra w utrzymywaniu tajemnic i nic nie powiem - mówi 11-letnia aktorka pytana o przyszłość swojej serialowej postaci.

d264lgp

Domysły o odejściu Fox z serii wzięły się z faktu iż Marc Cherry, twórca Gotowych na wszystko, planuje akcję 5. sezonu przesunąć o pięć lat do przodu.

Zatem w jaki sposób pożegnamy małą Kaylę?

- Tego nie powiem. Zdradzę jedynie, że ostatnie moje sceny w w 4. serii są najlepszymi jakie kiedykolwiek grałam. Miałam przy tym mnóstwo zabawy - mówi Fox.

- Każdy dzień spędzony na planie Desperate Housewives nauczył mnie czegoś nowego - dodaje aktorka, która dopiero w lipcu skończy 12 lat.

d264lgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d264lgp