Trwa ładowanie...

5-letnia Zosia, która czuje się Bartkiem. Klepacka w reportażu o LGBT

Rafał Betlejewski przedstawił historię dziecka, 5-letniego Bartka, który urodził się jako Zosia. Jego losy zestawił z postacią Zofii Klepackiej, która ostatnio w mediach zasłynęła ze swoich homofobicznych wypowiedzi.

5-letnia Zosia, która czuje się Bartkiem. Klepacka w reportażu o LGBTŹródło: Facebook.com, fot: Facebook
d2bmvh8
d2bmvh8

Dziennikarz Rafał Betlejewski przedstawił ostatnio reportaż, w którym poruszył sprawę 5-letniego Bartka, który urodził się jako Zosia. Chłopiec ma siostrę i mieszka z mamą, która wspiera go i walczy o jego prawa oraz godne życie. Sprawa poruszyła Polaków.

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Klepacka atakuje LGBT. "Głosi poglądy w sposób agresywny i wulgarny"

W filmie nagranym przez dziennikarza pojawia się także dyrektorka przedszkola, do którego uczęszcza Bartek. Sprawa nie jest łatwa. Mama chłopca zderza się ze ścianą także w jej przypadku. Nikt nie chce zwracać się do Bartka w należyty sposób.

d2bmvh8

Ale to nie jedyny problem. Pani Dorota ma także problemy finansowe. Sama wychowuje dwójkę dzieci, a wkrótce może stracić pracę.

- Nasza sytuacja jest... Leżymy, mówiąc wprost. Mówię prawdę - wyznała w reportażu.

- Zofia Klepacka broni dzieci przed LGBT. Aż tu nagle na jej drodze staje Bartek. Pięciolatek, który urodził się jako Zofia. Kto zwycięży w tej walce? To zależy od Ciebie - napisał Betlejewski na swoim profilu na Facebooku.

Rafał Betlejewski prosi o pomoc. Zorganizowana została zbiórka pod hasłem "Zosia LGBT".

d2bmvh8

Pomóż Pani Dorocie, wpłacając datek TUTAJ.

Zofia Klepacka zasłynęła ostatnio ze swoich homofobicznych wypowiedzi.

"Wygramy z LGBT", "Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski." Zofia Klepacka, homofobiczne komentarze
"Wygramy z LGBT", "Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski." Zofia Klepacka, homofobiczne komentarze

Miejmy nadzieję, że po obejrzeniu tego reportażu mistrzyni świata i wiele innych osób przejrzą na oczy.

d2bmvh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bmvh8