"40 kontra 20". Znali się przed programem? Tom tłumaczy się ze zdjęć z Amello

Tom spotkał Amello na długo przed programem
Tom spotkał Amello na długo przed programem
Źródło zdjęć: © Player.pl
Magdalena Sawicka

19.01.2023 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programie "40 kontra 20" Tom i Amello zachowywali się jak nieznajomi. Jednak w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie z przeszłości. Teraz mężczyzna tłumaczy, że kompletnie o tym zapomniał.

We wtorek na antenie TVN 7 wyemitowano finałowy odcinek drugiego sezonu show "40 kontra 20". Tom wybrał Amirę, a Tomek Kasię. Już jasne jest też, że żadna z par, które opuściły program razem, nie przetrwała próby czasu. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne rewelacje dotyczące tego, jak potoczyły się losy uczestników poza kamerami.

Tom postanowił wyjaśnić kwestię, która nurtuje fanów "40 kontra 20" od jakiegoś czasu. Widzowie znaleźli bowiem zdjęcia z 2019 r., na których Amello i Tom występują w roli modela i modelki. Fotografie zostały usunięte z profilu fotografa, ale ponownie pojawiły się koncie projektantki, której kreację Kenijka ma na sobie.

🔥FINAŁ!🔥 TOM WYBRAŁ AMIRĘ! 💗 | 40 kontra 20

44-latek potwierdził, że opublikowane zdjęcia są autentyczne i rzeczywiście zostały zrobione kilka lat temu. Utrzymuje też, że Amello nie poznał i nie pamiętał, że kiedyś razem pracowali.

- Znaliśmy się tak, jakby ktoś przechodził obok siebie na ulicy i powiedział "cześć", ktoś nam zrobił zdjęcie i to znaczy, że się znaliśmy. Nie. My tak naprawdę się nie znaliśmy. To, że zrobiliśmy kilka lat wcześniej sesję zdjęciową, to nie znaczy, że się znaliśmy - powiedział Tom Grabowsky w rozmowie z "Co Za Tydzień". - To była krótka sesja, zrobiliśmy zdjęcia i pojechałem. Nawet nie pamiętałem, że ta dziewczyna ma na imię Amello. Widząc ją w programie, nawet nie pamiętałem o tamtej sesji. W ogóle jej nie pamiętałem, zapomniałem o tym, że mieliśmy taką sesję - dodał.

Ponoć dopiero po zakończeniu programu mężczyzna uzmysłowił sobie, że już kiedyś miał do czynienia z Amello.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)
Zobacz także