Trwa ładowanie...
05-03-2009 12:14

"39 i pół": Seks zawładnął życiem Darka

"39 i pół": Seks zawładnął życiem DarkaŹródło: TVN / Fabryka Obrazu
d26y33n
d26y33n

Nowy sezon „39 i pół” zaczął się bardzo dobrze. Przed telewizorami zasiadło niemal trzy miliony widzów by sprawdzić, co słychać u Darka Jankowskiego i jego rodziny! Tymczasem ten wieczny chłopiec już szykuje się do drugiego epizodu. W kolejnym odcinku bohater Tomasza Karolaka wpadnie w sidła seksu

Darka podświadomie męczy przeświadczenie, że nie jest już tak wybitnym kochankiem jak niegdyś bywał. Jego obawy wzmaga telewizyjna wypowiedź wybitnego specjalisty – Lwa Starowicza. Jankowski zaczyna więc czym prędzej działać, by Anka nie odczuła ani grama erotycznej monotonii. Postanawia udowodnić żonie, że potrafi spełnić jej (nawet najdziksze!) marzenia i fantazje.

I działa, jak to zwykle Darek, niestandardowo. Celowo (i mniej celowo) angażując w to swoich najbliższych. Najcelniejszych rad dostarcza mu Paula (Sonia Bohosiewicz)
, która właśnie wróciła z Barcelony, przywożąc ze sobą nie lada niespodziankę! Jankowski za radą przyjaciółki trafia na pokaz męskiego striptizu. Tę lekcję poglądową twórczo przenosi na grunt własnej alkowy. Małżonka będzie, co najmniej, zaskoczona…

Czy Anka (Daria Widawska) faktycznie zamartwia się o sprawy łóżkowe? A jeśli tak, to czy o swoje, czy raczej Patryka (Alan Andersz), który zamierza zabrać Martę (Magdalena Lamparska)
pod namiot? Co z rozwodem i jak Kaśka (Dorota Deląg) radzi sobie z degradacją w firmie?

Wszystko to już w drugim odcinku „39 i pół” – we wtorek, 10 marca o 21:30 na antenie TVN.

d26y33n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26y33n