Trwa ładowanie...
02-09-2009 12:24

"39 i pół": Darek Jankowski zaczyna od zera!

"39 i pół": Darek Jankowski zaczyna od zera!Źródło: TVN
d20hqvj
d20hqvj

Kryzys dopadł nawet największe gwiazdy? Dariusz Jankowski lider zespołu Dirty Track, do niedawna właściciel niekonwencjonalnej wytwórni muzycznej o tej samej nazwie, jest w niezłych tarapatach.

Stracił firmę, dach nad głową, grozi mu więzienie, a do tego przybędzie jeszcze wydatków i zobowiązań, bo oto Darek jest ponownie w ciąży (oczywiście nie on sam, a jego ukochana Anka).

Na dokładkę zostanie dziadkiem. Patryk i Marta też są w ciąży. Co tu robić? Wszystko, byle utrzymać się na powierzchni.

Nie ma sentymentów, w imię celów wyższych można nawet zostać śpiewającym jogurtem. A co! To jedna z prac jakich podejmie się Jankowski, aby za wszelką cenę utrzymać rodzinę w III serii najbardziej rockowego serialu w Polsce – „39 i pół”.

d20hqvj

Już od 8 września startujemy z kolejnymi trzynastoma tygodniami niezłej muzyczno-komediowej jazdy.

W pierwszym odcinku nie tylko Darek Jankowski ( Tomasz Karolak) jako jogurt naturalny. Będzie się działo. Do Warszawy przyjadą rodzicie Marty (Magdalena Lamparska), a Patryk (Alan Andersz) będzie miał okazję udowodnić, że jest prawdziwym facetem. Trzeci sezon „39 i pół” to kolejne zawirowania w rodzinie Jankowskich.

Czy zaczynanie wszystkiego od początku i konieczność bycia „hiperodpowiedzialnym” nie przerośnie Darka Jankowskiego? Na domiar złego, jego latorośli -Patrykowi (Alan Andersz), nie do końca uda się ominąć błędy, które za młodu popełniał ojciec. Darek będzie musiał odbudować ze strzępków swój autorytet. Niedawno odnaleziona córka – Amanda (Marina Łuczenko)
, udowodni, że nie daleko pada jabłko od jabłoni – w sensie talentu i (a jakże!) wariactwa. Tomaszek Ostoja (Krzysztof Stelmaszyk) okaże się być świetnym przyjacielem i niezgorszym biznesmenem, a Kaśka (Dorota Deląg) jak to Kaśka - kręci własne lody.

W kolorowych epizodach zobaczymy: Andrzeja Seweryna, Piotra Adamczyka, Annę Majcher, Agatę Kuleszę, Annę Przybylską i Edwarda Miszczaka.

„39 i pół” od 8 września co wtorek na antenie TVN.

d20hqvj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20hqvj