Trwa ładowanie...
24-03-2014 14:28

34 Warszawskie Spotkania Teatralne: Zobacz, co w programie!

Share
34 Warszawskie Spotkania Teatralne: Zobacz, co w programie!Źródło: WST
d1bki7w

Obok przedstawień dla dorosłych, podobnie jak w ostatnich latach, w programie festiwalu znalazły się także spektakle dla dzieci, a wśród nich "Bajki samograjki" Jana Brzechwy w reżyserii Anny Augustynowicz zrealizowane w szczecińskiej Pleciudze, "Brzydkie kaczątko" na motywach baśni Hansa Christiana w interpretacji Romualda Wiczy-Pokojskiego. Teatr "Maska" w Rzeszowie przywiezie zaś na festiwal jedną z najpiękniejszych baśni braci Grimm "Historię Śnieżki", a Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach "Jasno/Ciemno", czyli spektakl skierowany do najmłodszych widzów. Wrocławski Teatr Lalek pokaże "Węża" Marty Guśniowskiej, za realizację którego jest odpowiedzialny Marek Zákostelecký, a Teatr Baj Pomorski "Dziób w dziób" Maliny Prześlugi w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego.

W programie 34. Edycji WST znalazły się także liczne imprezy towarzyszące, m.in. wystawa plakatów firmujących dotychczasowe edycje Warszawskich Spotkań Teatralnych, warsztaty, koncert kolektywu dj-skiego Niewinni Czarodzieje, kiermasz książek, koncert "Jerzy Trela. Monologi" z muzyką Zbigniewa Preisnera w Kościele Pokamedulskim, spektakl Teatru Robotycznego zrealizowanego przez Centrum Nauki Kopernik oraz przegląd najważniejszych przedstawień grupy teatralnej Malabar Hotel.

Kuratorem "dorosłej" edycji jest Zdzisław Pietrasik, publicysta, krytyk, dziennikarz, wieloletni szef Kultury w "Polityce". Selekcją przedstawień dla dzieci zajął się Marek Waszkiel, lalkarz, pedagog i znawca teatru dla najmłodszych.

d1bki7w

Na scenach Teatru Dramatycznego, Teatru Żydowskiego oraz Teatru Powszechnego w Łodzi (gdzie widzowie festiwalu zostaną zawiezieni) zobaczymy aż 14 przedstawień w głównych nurtach festiwalu. 34. edycję otworzy zaś premiera spektaklu "Noc żywych Żydów" Igora Ostachowicza w reżyserii Aleksandry Popławskiej i Marka Kality.

Ceny Biletów na wszystkie spektakle w ramach 34. Warszawskich Spotkań Teatralnych

normalne: 120/100/80/70/50 zł,

ulgowe: 110/90/70/60/40 zł,

wejściówki: 20 zł

KARNETY normalny: 360 zł, ulgowy: 270 zł

d1bki7w

Karnet umożliwia także zakup biletów na imprezy towarzyszące w cenach ulgowych.

Ceny Biletów na wszystkie spektakle w ramach 34. Małych Warszawskich Spotkań Teatralnych

normalne: 35 zł,

ulgowe: 25 zł,

wejściówki: 15 zł

KARNETY: normalny: 150 zł, ulgowy: 120 zł

Karnet umożliwia także zakup biletów na imprezy towarzyszące w cenach ulgowych.

Ceny Biletów na imprezy towarzyszące Malabar Fest

normalne: 45/35 zł,

ulgowe: 35/25 zł,

wejściówki: 20 zł

Jerzy Trela monologi

normalne: 60 zł,

ulgowe: 40 zł.

Informacja o biletach na pozostałe imprezy towarzyszące na www.warszawskie.org.

d1bki7w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bki7w
d1bki7w