Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe

"3 razy Stand-Up": Pierwsza polska produkcja pod szyldem Netfliksa

Share
"3 razy Stand-Up": Pierwsza polska produkcja pod szyldem NetfliksaŹródło: mat. prasowy
d3y5pa5

Netflix coraz odważniej wchodzi na polski rynek. Joris Evers, dyrektor komunikacji na Europę, Środkowy Wschód i Afrykę nie wykluczał, że amerykański serwis podejmie współpracę z Polską i że zaowocuje to wspólnymi produkcjami. Decyzję uzależniał tym, czy ewentualne programu lub seriale zainteresują ogólnoświatową widownię. I jak widać, Netflix dostrzegł potencjał w naszych komikach.

Pierwsza polska produkcja to show zatytułowane "3 razy Stand-Up". W dniach 25-27 lipca w warszawskim klubie Hybrydy odbędą się nagrania sześciu odcinków z udziałem publiczności, w których wystąpią popularni stand-uperzy i komicy. Nagrania będą zaczynać się każdego dnia o 19.00. Poniżej harmonogram

25 lipca 2016 gospodarzami będą Rafał Rutkowski i Kasia Piasecka, a ich goścmi Rafał Pacześ i Olka Szczęśniak.

d3y5pa5

26 lipca 2016: gospodarze wieczoru to Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik, a do programu zaprosili Mariusza Kałamagę i Karola Kopca oraz Tomasza Jachimka.

Gospodarzami wieczoru 27 lipca 2016 będą Michał Leja i Karol Modzelewski. Wystąpią: Łukasz Lotek Lodkowski i Rafał Banaś.

Na razie nie ma oficjalnej informacji prasowej na temat tego programu, daty premiery ani pomysłodawców, ale na Facebooku pojawiło się już oficjalne wydarzenie promujące nagrania. Widzowie, którzy kupią bilet na wydarzenie (wstęp kosztuje 15 zł), jednocześnie wyrażają zgodę na użycie wizerunku w programie.

To nie wszystko, co dla polskich widzów przygotowuje Netflix. Serwis wprowadzi kilka udogodnień dla użytkowników, o których możecie przeczytaćtutaj.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3y5pa5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y5pa5
d3y5pa5