Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe

"3 razy Stand-Up": Pierwsza polska produkcja pod szyldem Netfliksa

Share
"3 razy Stand-Up": Pierwsza polska produkcja pod szyldem Netfliksa
Źródło: mat. prasowy
d4fhmm0

Netflix coraz odważniej wchodzi na polski rynek. Joris Evers, dyrektor komunikacji na Europę, Środkowy Wschód i Afrykę nie wykluczał, że amerykański serwis podejmie współpracę z Polską i że zaowocuje to wspólnymi produkcjami. Decyzję uzależniał tym, czy ewentualne programu lub seriale zainteresują ogólnoświatową widownię. I jak widać, Netflix dostrzegł potencjał w naszych komikach.

Pierwsza polska produkcja to show zatytułowane "3 razy Stand-Up". W dniach 25-27 lipca w warszawskim klubie Hybrydy odbędą się nagrania sześciu odcinków z udziałem publiczności, w których wystąpią popularni stand-uperzy i komicy. Nagrania będą zaczynać się każdego dnia o 19.00. Poniżej harmonogram

d4fhmm0

25 lipca 2016 gospodarzami będą Rafał Rutkowski i Kasia Piasecka, a ich goścmi Rafał Pacześ i Olka Szczęśniak.

26 lipca 2016: gospodarze wieczoru to Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik, a do programu zaprosili Mariusza Kałamagę i Karola Kopca oraz Tomasza Jachimka.

Gospodarzami wieczoru 27 lipca 2016 będą Michał Leja i Karol Modzelewski. Wystąpią: Łukasz Lotek Lodkowski i Rafał Banaś.

Na razie nie ma oficjalnej informacji prasowej na temat tego programu, daty premiery ani pomysłodawców, ale na Facebooku pojawiło się już oficjalne wydarzenie promujące nagrania. Widzowie, którzy kupią bilet na wydarzenie (wstęp kosztuje 15 zł), jednocześnie wyrażają zgodę na użycie wizerunku w programie.

To nie wszystko, co dla polskich widzów przygotowuje Netflix. Serwis wprowadzi kilka udogodnień dla użytkowników, o których możecie przeczytaćtutaj.

d4fhmm0

Podziel się opinią

Share
d4fhmm0
d4fhmm0