Trwa ładowanie...
30-03-2010 14:17

3 mln Polaków wciąż ogląda "Złotopolskich"

3 mln Polaków wciąż ogląda "Złotopolskich"Źródło: ATM Grupa
d24zehv
d24zehv

"Złotopolskich" nadal ogląda ponad 3 mln widzów. Premierowe odcinki jednej z najstarszych polskich telenowel już wiosną przyniosą wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zapewnią widzom wiele emocji i sprowokują sporo pytań o dalsze losy bohaterów.

Najbliższe odcinki „Złotopolskich” koncentrują się na rodzinnych nieporozumieniach. Pod nieobecność Marcysi, Władysław Biernacki i Marek Złotopolski walczą o względy bliźniaków. Chłopcy dostają wymarzone zabawki, mogą robić co chcą, byle tylko wskazali ukochanego dziadka. Czy ta sytuacja wyjdzie chłopcom na dobre? Za czym naprawdę tęsknią i czego im najbardziej potrzeba?

Wiele dzieje się też u komendanta w Złotopolicach. Jego matka - Pani Frotecka - wciąż nie może pogodzić się ze ślubem ukochanego jedynaka. Chce za wszelką cenę zatrzymać go przy sobie i ucieka się do różnych podstępów. Czy uda jej się rozbić związek syna? Co na wszystko jego żona – Joanna, która załatwia sprawy dotyczące adopcji?

d24zehv

Także rodzina Gabrielów ma nie lada tajemnicę do rozwikłania. W ich życiu po raz drugi pojawia się Marita, była narzeczona syna Marty i Wieśka. Intuicja podpowiada Marcie, że powrót Marity nie wróży nic dobrego. Czy rzeczywiście? Jaką niespodziankę kobieta ma dla nich tym razem?

W emitowanych wiosną odcinkach serialu, będziemy świadkami nieoczekiwanego zwrotu akcji w Komisariacie na Dworcu Centralnym. Kontrowersyjna Kalina dostała długo oczekiwany awans. Nikt nie spodziewa się jednak, jaką decyzję podejmie kobieta i jak dalej potoczą się jej losy.

Wszystkie nowe wątki będzie można śledzić na antenie Dwójki co tydzień, w niedzielne popołudnia o godz. 14.30.

Zobacz także:

d24zehv

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d24zehv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24zehv