Trwa ładowanie...
26-09-2013 17:02

"2XL": Laura ratuje swoje małżeństwo, a Robert ratuje Agatę z opresji

"2XL": Laura ratuje swoje małżeństwo, a Robert ratuje Agatę z opresjiŹródło: Polsat
d3asyq5
d3asyq5

Laura (Edyta Jungowska)
i Karol (Przemysław Sadowski) z trudem, ale pełni dobrej woli, próbują radzić sobie z nową sytuacją. Czy bohaterka będzie znów w stanie zaufać mężowi? Co wydarzy się w 4. odcinku serialu *"2XL"
?*

Odbudowa wzajemnych relacji i praca nad namiętnością w wieloletnim związku wymaga wysiłku. Zaczynają od drobnych czynności jak wspólna poranna kawa. Miła atmosfera ulatnia się, gdy Zabawska kolejny raz wspomina o sekretarce, z którą romansował Karol. Czy zwolni Kingę (Marta Dąrowska) z pracy?

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

d3asyq5

Karol próbuje zmienić temat, ukierunkowując rozmowę na Laurę. Proponuje jej siłownię jako doskonały sposób w walce ze zbędnymi kilogramami. Karol nie ma zamiaru odnawiać romansu, choć widzi, że sekretarka ma na to ochotę. Czyżby w Karolu naprawdę zaszła poważna zmiana? I ile wykaże cierpliwości, gdy kolejna próba zbliżenia się do żony zakończy się klęską?

Alek (Piotr Rogucki)
knuje kolejną intrygę przeciwko Agacie (Elżbieta Romanowska)
. Podczas nieobecności Dec w jej laboratorium podmienia naklejki na probówkach. Skutki mogą dotknąć całe laboratorium – istnieje niebezpieczeństwo, że placówka straci swoje dobre imię. Robert (Piotr Stramowski)
ratuje sytuację – dostrzega pomyłkę i szybko reaguje! Agata jest przekonana, że to Robert kopie pod nią dołki. Nie daje sobie przetłumaczyć, że jest inaczej. Jej upór nieco zelżeje po rozmowie z przyjaciółmi – Jurkiem (Marek Kaliszuk) i Bożeną (Ewa Kaim). Robert w ramach rekompensaty i przeprosin oczekuje, że Agata umówi się z nim na spotkanie po pracy. Co na to Dec?

Emisja 4. odcinka *"2XL" już dziś, 26 września, o godz. 22.00 w Telewizji POLSAT.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32720,title,2XL,serial.html )**

d3asyq5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3asyq5