Trwa ładowanie...
dtzokts

"2XL": Elżbieta Romanowska walczy o rolę w nowym serialu Polsatu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"2XL": Elżbieta Romanowska walczy o rolę w nowym serialu Polsatu
(AKPA)
dtzokts

Elżbieta Romanowska zaistniała już na antenie Polsatu, grając w serialu "2XL". Teraz będzie występować w "Tańcu z gwiazdami" i uważana jest za jedną z mocniejszych uczestniczek. Aktorka chciałaby dostać angaż w nowym serialu stacji, ale podobno postawiono jej warunek. Dostanie rolę, jeśli wygra show.

Jak dowiedział się "Fakt", zwycięstwo Romanowskiej mogłoby zapewnić jej miejsce w obsadzie w nowym sezonie serialu "Powiedz tak".

- To już sprawdzona taktyka stacji i swego rodzaju nagroda dla gwiazdy, która zajdzie wysoko w tanecznym show. A do tego Ela cieszy się sympatią dyrektor programowej Polsatu Niny Terentiew. Obiecano jej, że sukces w "Tańcu z gwiazdami" zaowocuje kolejną rolą – potwierdza informator tabloidu.

dtzokts

Aktorka rozpoczęła już treningi do tanecznego show. Fakt, że producenci programu zdecydowali się przydzielić jej jako partnera Rafała Maseraka, świadczy o tym, że wiążą z nią duże nadzieje. Podobno Romanowska jest tak zmotywowana, że spędza w sali treningowej nawet do 8 godzin, a z ćwiczeń nie rezygnuje nawet w domu. Jak myślicie, gwiazda "Rancza" ma szanse na zwycięstwo?

(Fot. AKPA)

Zobacz także: Elżbieta Romanowska na pokazie Mariusza Przybylskiego

dtzokts

Podziel się opinią

Share
dtzokts
dtzokts